Opinie o Nas Poznaj nowość od Biolage — serię STRENGTH RECOVERY!
23 March 2023

STRENGTH-RECOVERY-BEAUTYSUPPLY

Twoje włosy potrzebują dogłębnej, mocnej i natychmiastowej regeneracji? Biolage przychodzi z pomocą! Seria Strength Recovery to linia, która skutecznie pielęgnuje włosy, które uległy uszkodzeniu na różne sposoby.

Pielęgnacja włosów z użyciem wegańskiego skwalanu

Profesjonalna pielęgnacja włosów zniszczonych wzbogaconą o wegański skwalan! Skwalan to wegański składnik naturalnego pochodzenia, który wspomaga utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia oraz wspiera warstwę lipidową włosa. Skutecznie chroni włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi, co przyczynia się do tego, że włosy stają się piękne, miękkie i zdrowe.

Biolage-STRENGTH-RECOVERY

Strength Recovery — pielęgnacja włosów

Szampon STRENGTH RECOVERY to delikatnie oczyszczająca formuła. Zachowuje integralność włókien włosów. Stosując szampon zapewniasz włosom odpowiednie nawilżenie i odżywienie. Włosy zyskują miękkość, wygładzenie. Odżywka do włosów zapobiegająca łamaniu się włosów aż o 73%. Wzmacnia włosy, kondycjonuje włosy i pozostawia je podatne na układanie. Chroni włosy przed uszkodzeniami, zmiękcza je i nadaje im piękny połysk.

Produkty z linii STRENGTH RECOVERY otulą Cię wspaniałą mieszanką zapachową. Połączenie owoców, olejków i kwiatów sprawi, że samo stosowanie poprawi Ci nastrój, a poprawa stanu włosów to będzie tylko przyjemny dodatek.

Kto może stosować linię Strength Recovery?

Gama STRENGTH RECOVERY jest odpowiednia dla pielęgnacji włosów naturalnych, jak i koloryzowanych. Co więcej, formuły są wegańskie, do ich produkcji nie zostały wykorzystane żadne składniki pochodzenia zwierzęcego.

Produkty te nie były testowane na włosach po zabiegu prostowania keratynowego, dlatego zalecamy zapoznanie się z rekomendacjami dotyczącymi pielęgnacji po danym zabiegu prostowania keratynowego.


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media