Opinie o Nas Lokówki do włosów w niskich cenach! | BeautySupply.pl

Filtry

Dostępny na stanie

Cena

0 zł - 360 zł

Lokówki do włosów 

Lokówki do włosów to sprzęt, który spotkasz nie tylko w profesjonalnych salonach fryzjerskich jak i w wielu domowych zaciszach. Profesjonalne lokówki do włosów pomogą stworzyć loki o różnej grubości. Na rynku znajdziesz mnóstwo sprzętu, który w wielu przypadkach różnią się wyłącznie średnicą, jednak warto zwrócić również uwagę...

Lokówki do włosów 

Lokówki do włosów to sprzęt, który spotkasz nie tylko w profesjonalnych salonach fryzjerskich jak i w wielu domowych zaciszach. Profesjonalne lokówki do włosów pomogą stworzyć loki o różnej grubości. Na rynku znajdziesz mnóstwo sprzętu, który w wielu przypadkach różnią się wyłącznie średnicą, jednak warto zwrócić również uwagę na technologię wykonania. Lokówki różnią się między sobą mocą, a także wyposażeniem dodatkowym, które również jest dosyć istotne. Sprawdź najlepsze lokówki dostępne w BeautySupply! 

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów

Kobiety posiadające długie włosy często poświęcają im bardzo dużo uwagi. Poza kosmetykami do pielęgnacji, istotny jest dobry sprzęt, a wśród niego lokówki. Aby w szybkim tempie zmienić swój wygląd, przyda Ci się profesjonalna lokówka do włosów. Fale są odpowiednie na każdą okazję, więc czemu się ograniczać?

Jak dobrać lokówkę?

Jedną z najważniejszych rzeczy, którą powinniśmy się kierować przy wyborze lokówki, jest rodzaj powłoki, która pokrywa element grzejny. Przy lokówkach możemy wymienić trzy najpopularniejsze technologie:
- Technologia tytanowa - jeden z najtrwalszych metali. Dzięki swojej trwałości wykazuje niezwykłą odporność na uszkodzenia mechaniczne, które mogą ucieszyć osoby często podróżujące ze swoim sprzętem.
- Technologia turmalinowa - czyli technologia zawierająca turmalin - naturalny minerał występujący w przyrodzie. Jest on bogatym źródłem jonów ujemnych, które są dobre dla włosów, gdyż zapewniają im nabłyszczenie i chronią przed elektryzowaniem się. Turmalin jest źródłem ciepła podczerwonego, które jest mniej szkodliwe dla włosów aniżeli ciepło tradycyjne.
- Technologia ceramiczna - technologia, która odznacza się równomiernym rozprowadzeniem ciepła, znakomitym wygładzaniem włosów oraz szybkim nagrzewaniem się.


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media