Opinie o Nas Rozjaśniacze | BeautySupply.pl

Filtry

Dostępny na stanie

Cena

0 zł - 330 zł

Rozjaśniacze

Pragniesz zmienić nieco swój wizerunek i wygląd fryzury, którą posiadasz na co dzień? Rozjaśniacze do włosów dostępne w naszym asortymencie to kosmetyki najwyższej jakości. Dostępne produkty są przeznaczone dla różnych klientów o specyficznych wymaganiach. Mają działanie nawilżające oraz odżywcze, nadając włosom niesamowity wygląd, ...

Rozjaśniacze

Pragniesz zmienić nieco swój wizerunek i wygląd fryzury, którą posiadasz na co dzień? Rozjaśniacze do włosów dostępne w naszym asortymencie to kosmetyki najwyższej jakości. Dostępne produkty są przeznaczone dla różnych klientów o specyficznych wymaganiach. Mają działanie nawilżające oraz odżywcze, nadając włosom niesamowity wygląd, który robi wrażenie. Posiadają aktywne składniki, które dbają o dobrą kondycję włosów. Z pomocą naszych rozjaśniaczy jesteś w stanie rozjaśnić kolor swojej fryzury o kilka tonów, co z pewnością zauważy twoja rodzina i przyjaciele.  W ofercie znajdziesz rozjaśniacze takich firm jak Nouvelle, L'Oreal, czy Orofluido, pudry oraz pasty. Wybierz najlepszy rozjaśniacz dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji - gwarantujemy satysfakcję z dokonanego wyboru.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów

Jak wybrać rozjaśniacz do włosów?

Rozjaśnianie włosów to zabieg inwazyjny i bardzo łatwo można trwale uszkodzić włos. Dlatego, jeżeli decydujesz się na rozjaśnianie włosów samodzielnie w domu, najlepiej wybrać produkt profesjonalny, na którym pracują fryzjerzy.

Jakie są rodzaje rozjaśniaczy?

Najpopularniejszy jest rozjaśniacz w formie proszku, który trzeba wymieszać z oksydantem. Dla balejaży czy stopniowego rozjaśniania włosów, wybieramy oksydanty z mniejszą wartością stężenia, czyli 9% i 6%. Do mocnego rozjaśniania wybieramy oksydant 12%.

Kontrolując farbowanie, w trakcie zabiegu można odchylić delikatnie folię, aby sprawdzić czy efekt jest zadowalający.


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media