Opinie o Nas Spraye koloryzujące włosy | BeautySupply.pl

Spraye koloryzujące

Spraye koloryzujące to szybki sposób na profesjonalną koloryzację lub na tworzenie fantazyjnych fryzur na wiele wyjątkowych okazji. Znajdujący się w naszej ofercie Hair Colour spray koloryzujący fluorescencyjny będzie idealny do wykończeń fantastycznych fryzur, które z pewnością podkreślą szyk i elegancję całej kreacji. Spray...

Spraye koloryzujące

Spraye koloryzujące to szybki sposób na profesjonalną koloryzację lub na tworzenie fantazyjnych fryzur na wiele wyjątkowych okazji. Znajdujący się w naszej ofercie Hair Colour spray koloryzujący fluorescencyjny będzie idealny do wykończeń fantastycznych fryzur, które z pewnością podkreślą szyk i elegancję całej kreacji. Spraye koloryzujące pozwalają bez wizyty i fryzjera skutecznie zatuszować siwe włosy lub widoczne odrosty między koloryzacjami. Są niezwykle praktyczne i łatwe w obsłudze, a także dające szybkie efekty widoczne już po pierwszym zastosowaniu.W naszej ofercie znajdują się produkty Hair Touch Up od L'oreal pozwalające na skuteczny retusz w 10 sekund oraz tusze Kérastase Reflection, idealnie korygujące refleksy, pozwalając utrzymać żywy kolor na dłużej pomiędzy koloryzacjami.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Farbowanie włosów można wykonać przy pomocy sprayów koloryzujących. Kolorowe spraye do włosów pozwalają uzyskać bezpieczną koloryzację nawet na jeden dzień! Kosmetyki tego typu są dostępne dla was w przeróżnych kolorach: brązy, blondy, fiolety, róże i nie tylko. Aby zmienić kolor włosów wystarczy wybrać odpowiedni kolor i spryskać włosy preparatem tak jak to ma miejsce podczas korzystania z lakieru do włosów.

Ile czasu wytrzymują spraye koloryzujące? 

Spraye koloryzujące zmywają się już podczas pierwszego mycia. Kosmetyki tego typu możesz kupić bez wychodzenia z domu. Sprawdź najlepsze spraye koloryzujące do Twoich włosów w całej niskiej cenie! 


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media