Opinie o Nas Prostownice | BeautySupply.pl

Filtry

Dostępny na stanie

Cena

10 zł - 820 zł

Prostownice

Dobra prostownica to taka, która nie tylko sprawia, że włosy są lśniące i gładkie, ale nie niszczy ich i dba o ich kondycję. Co ciekawe, dobra prostownica nie musi tylko prostować włosów, może je także zakręcić. Jedną z podstawowych i najważniejszych cech prostownicy  jest rodzaj płytek. To właśnie odpowiednia powłoka płytek wpływa n...

Prostownice

Dobra prostownica to taka, która nie tylko sprawia, że włosy są lśniące i gładkie, ale nie niszczy ich i dba o ich kondycję. Co ciekawe, dobra prostownica nie musi tylko prostować włosów, może je także zakręcić. Jedną z podstawowych i najważniejszych cech prostownicy  jest rodzaj płytek. To właśnie odpowiednia powłoka płytek wpływa na kondycję włosów oraz szybkość ich prostowania.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów

Płytki w prostownicach do włosów.

Jedną z najważniejszych cech produktu są płytki w prostownicach. To one mają bezpośredni kontakt z włosami. To właśnie powłoka płytek prostownicy i wpływa na kondycję włosów i szybkość ich prostowania. Rodzaje płytek:
- Płytka turmalinowa - pokryta naturalnym minerałem - turmalinem. Turmalin jest źródłem jonów ujemnych, które gwarantują włosom nabłyszczenie i chronią przed elektryzowaniem się.
- Płytka tytanowa - jedna z najtrwalszych płytek, gdyż tytan jest jednym z najbardziej wytrzymałych metali. Odporna na uszkodzenia mechaniczne. Płytki te, są także bardzo gładkie, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia włosów.
- Płytka diamentowa - jej cechą charakterystyczną jest wysoka odporność na uszkodzenia i zarysowania. Bardzo szybko prostuje włosy, dzięki swojej gładkiej powierzchni.
- Płytka ceramiczna - takie prostownice posiadają wiele zalet, takich jak: szybkie nagrzewanie się, równomierne rozprowadzanie ciepła oraz świetne wygładzenie włosa. Co więcej, z prostownicą z płytką cermiczną nie musisz martwić się o przypalenie włosów.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze prostownicy?


- Funkcja regulacji temperatury - regulacja daje możliwość idealnego dopasowania temperatury do stanu włosów, a nie każda prostownica posiada taką opcję.
- Pływające płytki, czyli funkcja, która zapewnia docisk włosów, a także daje możliwość kręcenia włosów.
- Funkcja jonizacji, czyli najlepsza cecha prostownic. Funkcja ta powoduje, że prostownica wytwarza jony ujemne, których zadaniem jest domknięcie łusek, które sprawi, że włosy nie będą się elektryzować, a przy tym będą chronione przed uszkodzeniami z zewnątrz.


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media