Opinie o Nas Maski do włosów ochrona przed słońcem | BeautySupply.pl

Maski do włosów ochrona przed słońcem

Szczególnie latem, nasze włosy narażone są na niekorzystne działanie promieni słonecznych a przez to podatne na przesuszenie. Gdy jesteśmy na wakacjach nie tylko słońce szkodzi naszym włosom, ale również słona woda morska czy chlorowana woda basenowa. Konieczna wtedy staje się odpowiednia pielęgnacja kosmety...

Maski do włosów ochrona przed słońcem

Szczególnie latem, nasze włosy narażone są na niekorzystne działanie promieni słonecznych a przez to podatne na przesuszenie. Gdy jesteśmy na wakacjach nie tylko słońce szkodzi naszym włosom, ale również słona woda morska czy chlorowana woda basenowa. Konieczna wtedy staje się odpowiednia pielęgnacja kosmetykami, które zapewnią naszym włosom ochronę przed słońcem. Doskonałym kosmetykiem, który możesz wtedy zastosować jest maska do włosów dająca ochronę przed promieniowaniem UV.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Jak zapewnić włosom ochronę przed słońcem?

Możesz zapewnić włosom ochronę przed promieniowaniem UV stosując profesjonalne maski do włosów. Włosy po wielogodzinnej ekspozycji na słońce stają się matowe, puszą się a końcówki mogą się rozdwajać. Zastosowanie maski przyniesie ukojenie włosom, błyskawicznie odżywi włosy po wielogodzinnym działaniu promieni UV a także słonej lub chlorowanej wodzie. Włos staną się odżywione, miękkie, lekkie i pełne blasku. 


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media