Opinie o Nas Tuszowanie siwizny | BeautySupply.pl

Filtry

Dostępny na stanie

Cena

30 zł - 70 zł

Typ pomady

Tuszowanie siwizny

Siwe włosy są kojarzone z podeszłym wiekiem, jednak u niektórych osób pojawiają się dość wcześnie. W każdym przypadku zaś są niepożądane, gdyż dodają lat i odbierają estetyczny wygląd. Problemem są nie tylko dla osób, które nie farbują włosów, gdyż często siwe odrosty są szczególnie widoczne. W uporaniu się z siwizną pomagają p...

Tuszowanie siwizny

Siwe włosy są kojarzone z podeszłym wiekiem, jednak u niektórych osób pojawiają się dość wcześnie. W każdym przypadku zaś są niepożądane, gdyż dodają lat i odbierają estetyczny wygląd. Problemem są nie tylko dla osób, które nie farbują włosów, gdyż często siwe odrosty są szczególnie widoczne. W uporaniu się z siwizną pomagają preparaty z naszej oferty.

Pianki w określonych kolorach czy odsiwiacz to znakomite preparaty, dzięki którym tuszowanie siwizny jest łatwe, skuteczne i w pełni bezpieczne dla włosów. Dzięki nim nie trzeba farbować włosów kiedy chce się tego uniknąć, a więc przede wszystkim w przypadku mężczyzn. Produkty te są łatwe w użyciu i już po krótkim czasie pozwalają uzyskać piękne, ciemne włosy. Gwarantuje to młodzieńczy wygląd, a przy tym daje niezwykle naturalny efekt - nikt nie domyśli się interwencji.

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media