Opinie o Nas Termoloki | BeautySupply.pl

Filtry

Dostępny na stanie

Cena

300 zł - 410 zł

Termoloki

Uwielbiasz kręcone lub lekko falowane włosy? Marzą Ci się takie? Z tym urządzeniem, jest to możliwe. Używanie tego sprzętu zapewni Ci piękny skręt, który będzie przyciągał spojrzenia. Ważne jest, aby używać ich na suche włosy, dzięki czemu efekt będzie jeszcze bardziej zachwycający. Korzystając z tego urządzenia, zaoszczędzisz wiele cz...

Termoloki

Uwielbiasz kręcone lub lekko falowane włosy? Marzą Ci się takie? Z tym urządzeniem, jest to możliwe. Używanie tego sprzętu zapewni Ci piękny skręt, który będzie przyciągał spojrzenia. Ważne jest, aby używać ich na suche włosy, dzięki czemu efekt będzie jeszcze bardziej zachwycający. Korzystając z tego urządzenia, zaoszczędzisz wiele czasu, a czyż nie na tym na zależy w tym zabieganym świecie?

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Jak używać termoloki?

Najistotniejsze to to, aby używać ich na suche włosy. Efekty najlepiej widoczne będą na włosach czystych. Jeśli masz do dyspozycji wałki o różnych średnicach podziel włosy na trzy części. Na mniejszych termolokach umieść włosy krótsze, a na większych dłuższe. Całość zabezpiecz klipsem motylkowym lub metalową igłą, które występują w zestawie. Termoloki trzymają ciepło nie dłużej niż 15 minut, dlatego nie powinno się ich trzymać dłużej niż zalecany czas. Nie wolno kręcić włosów wilgotnych, ponieważ powoduje to uszkodzenia włosów.


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media