Opinie o NasDekoloryzacja włosów - Najlepsze Produkty! | BeautySupply.pl

Filtry

Dostępny na stanie

Cena

20 zł - 480 zł

Filtry

Włączone filtry:

  Dekoloryzacja

  Dekoloryzacja włosów - to wszystkie produkty, które w szybki sposób pozwolą Ci pozbyć się niechcianego koloru włosów.Zmiana koloru włosów to najprostszy sposób na odświeżenie wizerunku, a także osiągnięcie dodatkowych efektów, na przykład odmłodzenie czy wyszczuplenie twarzy. By jednak możliwe było nałożenie nowego koloru i zapewni...

  Dekoloryzacja włosów - to wszystkie produkty, które w szybki sposób pozwolą Ci pozbyć się niechcianego koloru włosów.Zmiana koloru włosów to najprostszy sposób na odświeżenie wizerunku, a także osiągnięcie dodatkowych efektów, na przykład odmłodzenie czy wyszczuplenie twarzy. By jednak możliwe było nałożenie nowego koloru i zapewnienie jego estetycznego, głębokiego odcienia, najpierw trzeba usunąć z włosów starą farbę. W bezpieczny i łatwy sposób można to zrobić za pomocą wygodnych w użyciu dekoloryzatorów z naszej oferty. Te gotowe do użycia preparaty usuwają sztuczny barwnik z włosów, pozwalając odzyskać ich naturalny kolor, jednocześnie w ogóle w niego nie ingerując. Dekoloryzacja włosów wykonywana z ich użyciem jest więc skuteczna i bezpieczna. Udostępniamy produkty wysokiej jakości, oferowane przez renomowanych producentów. Jednocześnie preparaty te mają przystępne ceny, dekoloryzacja nie musi więc wiele kosztować.

  Więcej
  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

  Profesjonalna dekoloryzacja - bezpieczeństwo i skuteczność

  Dekoloryzacja jest zabiegiem bezpiecznym, jednak tylko wtedy gdy wykonywana jest przez profesjonalistę, tak aby nie uszkodzić Twoich włosów. Specjalista najlepiej oceni stan pasm i na tej podstawie dobierze odpowiednie stężenie preparatów, dzięki którym usuniesz sztuczne przebarwienia. 

  Pielęgnacja po dekoloryzacji

  Po dekoloryzacji możesz liczyć się z nierównomiernym odcieniem - dlatego warto zadbać o odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne. W szczególności warto zadbać o odpowiednie nawilżenie włosów. Raz na jakiś czas warto poddać się również rekonstrukcji włosów. Nie zapomnij również o kosmetykach zawierających w składzie keratynę, gdyż ta odżywia i stanowi ratunek dla najbardziej osłabionych włosów. 

  
  2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media