Opinie o Nas Oksydanty do włosów | BeautySupply.pl

Filtry

Dostępny na stanie

Cena

0 zł - 60 zł

Oksydanty

Poszukujesz wysokiej jakości kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów? W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór oksydantów. Pozwalają one uzyskać świetną gładkość i połysk włosów, zapewniając im ochronę. Dostępne aktywatory umożliwiają rozjaśnienie włosów, a utleniacze sprawią, że przed farbowaniem na jaśniejszy kolor, rozjaśnis...

Oksydanty

Poszukujesz wysokiej jakości kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów? W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór oksydantów. Pozwalają one uzyskać świetną gładkość i połysk włosów, zapewniając im ochronę. Dostępne aktywatory umożliwiają rozjaśnienie włosów, a utleniacze sprawią, że przed farbowaniem na jaśniejszy kolor, rozjaśnisz wstępnie swoją fryzurę. W naszej ofercie znajdziesz oksydanty o różnym stężeniu: 3%, 6%, 9%, 12% - wybierz taki, jakiego potrzebujesz, zależnie od stopnia koloryzacji, który chcesz uzyskać. w BeauttySupply znajdziesz emulsje, kremy i aktywatory. Pamiętaj o stosowaniu się do zaleceń na opakowaniu oraz o zadbaniu o dobrą kondycję włosów jeszcze przed koloryzacją, aby nie zniszczyć swojej fryzury. Utleniacze z naszej oferty możesz łączyć także z proszkami i pudrami rozjaśniającymi.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 69 elementów

Trwała koloryzacja:

  • Oksydant o stężeniu 3% używany przy delikatniejszych koloryzacjach, do delikatnego przyciemnienia lub rozjaśnienia włosów. Zapewnia naturalny efekt. Nie jest polecany do włosów siwych, gdyż może ich nie pokryć.
  • Oksydant o stężeniu 6% rozjaśnia włosy o 1 lub 2 tony. Stosowany do normalnych koloryzacji. Świetnie pokryje też włosy siwe. 
  • Oksydant o stężeniu 9% najczęściej używany do widocznej zmiany koloru, z włosów ciemnych w jasne. Rozjaśnia włosy o dwa tony dla farb nierozjaśniających, a o trzy tony dla farb rozjaśniających. Doskonale przykryje też ciemne odrosty, należy jednak uważać, aby nie podrażnić skóry głowy.
  • Oksydant o stężeniu 12% to najmocniejsza wersja stężenia. Dzięki takiemu oksydantowi, włosy można rozjaśnić aż o 5 tonów. Tę wersję rozjaśniacza stosuje się do włosów bardzo ciemnych i bardzo opornych. Należy jednak pamiętać, by bardzo ostrożnie obchodzić się z tym oksydantem. Rekomendujemy, aby przy mocnym rozjaśnianiu skorzystać z pomocy specjalisty. 


Półtrwałe koloryzacje 

  • Oksydanty o stężeniu 1,4-1,9% dla uzyskania ciemniejszych odcieni
  • Oksydanty o stężeniu 2,7-4% dla uzyskania jaśniejszych odcieni

2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media