Opinie o Nas Odżywki do włosów farbowanych | BeautySupply.pl

Odżywki do włosów farbowanych

Włosy farbowane potrzebują odżywek o kwaśnym pH, które domkną łuski i ograniczą wypłukiwanie się koloru. Ponadto dobra odżywka powinna oferować ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, przez które kolor blaknie i staje się mniej wyrazisty. Odżywki do tego typu włosów oferują marki: Lakme, AlfaParf, L’Oreal czy M...

Odżywki do włosów farbowanych

Włosy farbowane potrzebują odżywek o kwaśnym pH, które domkną łuski i ograniczą wypłukiwanie się koloru. Ponadto dobra odżywka powinna oferować ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, przez które kolor blaknie i staje się mniej wyrazisty. Odżywki do tego typu włosów oferują marki: Lakme, AlfaParf, L’Oreal czy Matrix. Przy wyborze odżywki warto zwrócić uwagę na składniki aktywne oraz ich właściwości.  

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów

Włosy po najbardziej profesjonalnym zabiegu farbowania, potrzebują stałej opieki. Aby utrzymać je w dobrej kondycji oraz zachować kolor na dłużej, warto stosować nie tylko szampony do farbowanych włosów, ale i odżywki.

Jak stosować odżywki?

Odżywki stosujemy po umyciu włosów szamponem, należy nałożyć odżywkę na wilgotne włosy, odczekać chwilę i spłukać.

Jak spłukiwać odżywkę do włosów?

Najważniejsze jest to, aby odżywki nie spłukiwać gorącą wodą. Woda letnia, a nawet lekko zimna najlepiej spłucze odżywkę z włosów. Chłodna woda domyka łuski włosa, co przyczynia się do tego, że składniki odżywcze, które chcemy dostarczyć włosom, na nich zostają.


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media