Opinie o NasBlog
30 czerwiec 2020
Zdradzimy Wam sprawdzone triki, które ułatwią codzienną pielęgnację i stylizację włosów, a dodatkowo pozwolą zaoszczędzić kilka groszy . Sprawdź sama, jakie to proste!
19 maj 2020
Dzień Mamy, przypadający co roku 26 maja, to świetna okazja, by wyrazić odwdzięczyć się rodzicielkom za opiekę, wychowanie i cierpliwość. Jeśli nie masz pomysłu co kupić, sprawdź nasze propozycje. Jakie jest kryterium wyboru prezentu na dzień matki?
8 maj 2020
Chętnie opowiemy Ci parę słów o koloryzacji i wyjaśnimy kilka pojęć. A może właśnie czekasz na takie wskazówki, aby zacząć swoją przygodę z farbowaniem włosów w domowym zaciszu?
30 kwiecień 2020
Wyjaśnimy Wam na czym polegają te zabiegi i jak pielęgnować swoje włosy w domu. Dowiecie się również jakie są rodzaje trwałej ondulacji oraz jak powinien przebiegać ten proces. Przyjrzyjmy się temu bliżej...
23 kwiecień 2020
Najczęściej drobne czynności podczas mycia włosów mają bardzo istotny wpływ na ich kondycję! Nieświadomie popełniane błędy powodują, że konsekwencja utrzymują się przez długi okres czasu na Twoich włosach. Zdarza się, że nie widać ich gołym okiem. Sprawdź jak dobrze umyć włosy!
Showing 1 to 5 of 49 (1 Pages)

2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media