Opinie o Nas Blog
18 czerwiec 2021
23 czerwca zbliża się wielkimi krokami, a Ty przeglądasz kolejne strony w poszukiwaniu fajnego prezentu na Dzień Ojca i nic nie przyciąga Twojej uwagi? Co powiesz na świetnej jakości kosmetyki, których nie spotkasz na sklepowych półkach? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji, którymi z...
28 maj 2021
Ze względu proces na rozchylania łusek podczas rozjaśniania częściej się plączą i puszą i są bardziej matowe. te proste 5 wskazówek pomoże Ci cieszyć się kolorem przez długi czas od farbowania. Sprawdź jak to zrobić!
18 maj 2021
Wypadanie włosów jest naturalnym zjawiskiem dotyczącym każdego z nas. Sprawdź jak walczyć z nadmiernym wypadaniem włosów i odpowiednio je pielęgnować!
30 kwiecień 2021
O idealnie prostych włosach marzy wiele kobiet, jednak codzienne używanie prostownicy bywa męczące i może spowodować słabszą kondycję pasm, zwłaszcza jeśli są cienkie i łamliwe. Sprawdź jak wygładzić włosy bez prostownicy?
23 kwiecień 2021
Włosy falowane charakteryzują się delikatnym i nietrwałym skrętem. Sprawdź jak odpowiednio dbać o ten rodzaj włosów i skorzystaj ze sprawdzonych porad!
Showing 1 to 5 of 78 (1 Pages)

2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media