Opinie o Nas Blog
29 wrzesień 2022
Sezon jesień-zima to czas nowych trendów fryzurowych! Rozpocznij nową porę roku z niesamowitą fryzurą. Jesteś ciekaw, jakie fryzury będą modne w nadchodzącym sezonie? Sprawdź te 10 fryzur, które są pewniakiem na hit listach stylistów!
23 wrzesień 2022
Wypadanie włosów po ciąży to problem, który dotyka wiele kobiet. Zazwyczaj stan ten trwa kilka miesięcy i powoduje duży dyskomfort. Na szczęście istnieją sposoby, dzięki którym można temu zapobiec lub przynajmniej złagodzić objawy.
22 wrzesień 2022
Odcień chłodny brąz to popularny kolor włosów, który jest łatwy do uzyskania dzięki farbowaniu. Aby uzyskać taki kolor, musisz najpierw rozjaśnić swoje włosy, a następnie nałożyć na nie odpowiednią farbę.
22 wrzesień 2022
Falownica do włosów, to urządzenie, które umożliwia uzyskanie loki o różnych kształtach i fakturze. Można ją także wykorzystać, aby nadać fryzurze objętości. Dzięki temu każda z nas może cieszyć się pięknymi, lśniącymi i zadbanymi włos
22 wrzesień 2022
Keratynowe prostowanie włosów, czyli proces, który pomaga uzyskać idealnie gładkie i lśniące włosy. Jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych wykonywanych na całym świecie. Skąd wzięła się jego popularność? 
Showing 1 to 5 of 181 (1 Pages)

2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media