Opinie o NasBlog
13 listopad 2019
Profesjonalne sklepy fryzjerskie coraz bardziej cieszą się dużym zainteresowaniem. Niegdyś zaopatrywały się w nich głównie salony kosmetyczne oraz fryzjerskie, jednak coraz częściej klienci indywidualni korzystają z profesjonalnych kosmetyków.
3 wrzesień 2019
Kosmetyki na jesień to must have, aby zawsze wyglądać pięknie. Sprawdź top 5 kosmetyków, które warto byś posiadała w swojej kosmetyczce podczas jesiennych dni. Na pewno się nie zawiedziesz!
12 sierpień 2019
Niezdyscyplinowane włosy to problem, z którym boryka się niejedna osoba. Często zaraz po przebudzeniu stają się niesforne i dużo czasu musisz poświęcić, aby doprowadzić je do ładu. Sprawdź profesjonalne kosmetyki, dzięki którym zapomnisz o puszeniu się włosów.
5 sierpień 2019
Jak odpowiednio zaradzić problemom po opalaniu? W tym wpisie chcielibyśmy udzielić Ci kilka rad, aby nie spotkały Cię nieprzyjemne skutki przebywania na słońcu.
2 sierpień 2019
Jak stworzyć idealną męską fryzurę? Takie pytanie zadawał sobie nie jeden nasz klient, próbując ułożyć swoje włosy. Sprawdź jakie pomady i pasty do włosów używać, tak by łatwo stylizować włosy!
Showing 1 to 5 of 33 (1 Pages)

2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media