Opinie o Nas Blog
23 May 2024
W tym artykule przeprowadzimy Cię przez najgorętsze trendy fryzjerskie na wesele w 2024 roku, które z pewnością zainspirują Cię do znalezienia idealnego uczesania.
26 April 2024
Wszyscy pragniemy cieszyć się zdrową, piękną cerą. Jednak aby osiągnąć ten cel, kluczowy jest dobór odpowiedniej pielęgnacji dostosowanej do indywidualnych potrzeb naszej skóry. Kosmetyki dobrze dopasowane do naszej skóry przynoszą najlepsze efekty.
28 March 2024
Dowiedzenie się, dlaczego włosy wypadają, jakie badania należy przeprowadzić w celu ustalenia przyczyny ich wypadania, jak zapobiegać i powstrzymać ten proces poprzez odpowiednią higienę oraz stosowanie odpowiednich kosmetyków, dopasowanych do skóry głowy i włosów, jest kluczowe.
8 March 2024
Noc jest niezwykle istotnym czasem dla kondycji włosów. W tym czasie one odpoczywają, regenerują się oraz rosną. Możemy przyczynić się do ich dobrostanu, albo nieświadomie im zaszkodzić. Czy wiesz, jak zadbać o swoje włosy podczas snu, aby obudzić się z pięknymi, lśniącymi kosmykami?
26 January 2024
Puszące się włosy stanowią częsty problem, często wynikający z naturalnej reakcji struktury włosa na wysoką wilgotność powietrza. Poznaj skuteczne sposoby radzenia sobie z tą niefrasobliwą strukturą włosów!
Showing 1 to 5 of 242 (1 Pages)

2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media