Opinie o Nas Odżywki do włosów dziecięcych | BeautySupply.pl

Odżywki do włosów dziecięcych

Dziecięce włosy są bardzo delikatne i podatne na tworzenie supełków i kołtunów. Większość dzieci nie lubi samego procesu rozczesywania włosów, gdyż jest on często nieprzyjemny i bolesny. A po całym dniu zabaw i szaleństw włosy dziecka są zazwyczaj bardzo mocno splątane. Dlatego ważne jest, by stosować u dzieci odżyw...

Odżywki do włosów dziecięcych

Dziecięce włosy są bardzo delikatne i podatne na tworzenie supełków i kołtunów. Większość dzieci nie lubi samego procesu rozczesywania włosów, gdyż jest on często nieprzyjemny i bolesny. A po całym dniu zabaw i szaleństw włosy dziecka są zazwyczaj bardzo mocno splątane. Dlatego ważne jest, by stosować u dzieci odżywki przeznaczone dla nich, które nie zawierają substancji obciążających delikatne włosy dziecka a jednocześnie ułatwiają rozczesywanie. Doskonałym rozwiązaniem dla dzieci będą odżywki marki Revlon dostępne w naszej ofercie.

Więcej
Wybrana kategoria nie posiada żadnych produktów

Jakie efekty dają odżywki do włosów dla dzieci?

Przede wszystkim odżywki do włosów dla dzieci ułatwiają rozczesywanie:

- skutecznie rozwiązują problem szarpania podczas czesania włosów

- rozplątują i ułatwiają rozczesywanie włosów

- bezboleśnie usuwają supełki i i kołtuny

Czy odżywki do włosów dla dzieci są bezpieczne?

Odżywka dla dzieci nie zawierają konserwantów, ich formuły stworzono specjalnie dla pielęgnacji, ochrony i nawilżenia dziecięcych włosów. Zazwyczaj przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia. Mają tak delikatną formułę, że polecane są do częstego stosowania.


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media