Opinie o Nas Farby do włosów | BeautySupply.pl

Filtry

Farby do włosów

Z pomocą naszego sklepu możesz zmienić kolor swoich włosów na taki, jak tylko zapragniesz. Oczarujesz wszystkich swoim wyglądem. Wybierając farby do włosów producentów najlepszych marek masz gwarancję intensywnego koloru pełnego blasku oraz 100% satysfakcję. Profesjonalna koloryzacja jest w zasięgu Twojej ręki. W naszej ofercie z...

Farby do włosów

Z pomocą naszego sklepu możesz zmienić kolor swoich włosów na taki, jak tylko zapragniesz. Oczarujesz wszystkich swoim wyglądem. Wybierając farby do włosów producentów najlepszych marek masz gwarancję intensywnego koloru pełnego blasku oraz 100% satysfakcję. Profesjonalna koloryzacja jest w zasięgu Twojej ręki. W naszej ofercie znajdują się farby do włosów przeznaczone do koloryzacji różnego typu włosów. Postaw na profesjonalną koloryzację z markami między innymi takimi jak: L'Oreal, Renee Blanche, Wella, Matrix, Lakme. Zmieniając kolor stosując proponowane przez nas farby masz pewność idealnego krycia oraz intensywności i trwałości koloru, jednocześnie zapewniając swoim włosom odpowiednią pielęgnację - odżywienie, nawilżenie czy ochronę przed szkodliwym działaniem zabiegów stylizujących i czynników atmosferycznych.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 52 elementów

Jak używać profesjonalnych farb do włosów?

Do farbowania należy odpowiednio się przygotować. Należy pamiętać o ochronie, dlatego trzeba nosić rękawiczki ochronne. Farbę trzeba wymieszać w niemetalowych miseczkach według poleceń wskazanych na instrukcji. Nakładamy mieszankę na nieumyte i suche włosy. Przytrzymujemy farbę tyle czasu, ile zaleca producent. Po opływie odpowiedniego czasu spłukujemy włosy i nakładamy maskę o kwaśnym odczynie, która przedłuży trwałość koloru i domknie łuski.

Półtrwałe farby do włosów

Półtrwałe farby do włosów, to farby, które barwią włosy w sposób półtrwały, czyli kolor wypłukuje się z włosów z każdym myciem. Głównym celem takiego farbowania jest koloryzacja delikatna, o jeden lub dwa tony lub pogłębienie koloru. To świetna alternatywa dla osób, którym zależy na delikatnym przyciemnieniu lub rozjaśnieniu włosów. 

Trwałe farby do włosów

Najczęściej wybierany sposób koloryzacji, z racji, że jest najbardziej trwały. Farby te, mogą całkowicie zmienić kolor włosów, a przy tym są dużo trwalsze. Nie wypłukują się podczas mycia, ponieważ wnikają wewnątrz włosa. Duże zmiany, takie jak przechodzenie z bardzo ciemnych włosów w jasne, najlepiej skonsultować z fryzjerem, gdyż przejście z ciemnych kolorów w jasne wymaga wprawy i umiejętności. 


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media