Opinie o Nas Sprawdzone patenty na dodanie włosom gęstości
19 December 2022

beautysupply-stylizacja-wlosow

Zastanawiasz się jak uzyskać gęstość na włosach? Jest kilka sprawdzonych patentów, które mogą Ci pomóc. Warto spróbować tych prostych i skutecznych technik, aby osiągnąć pożądaną gęstość włosów.

Produkty do stylizacji włosów dodające gęstości

Pierwszym patentem jest stosowanie profesjonalnych produktów do stylizacji włosów. Odpowiednia pielęgnacja polega na stosowaniu produktów odpowiednio dobranych do typu i potrzeb Twoich włosów.  Regularne używanie tych produktów może zapewnić Twoim włosom większą objętość i blask. Kosmetyki stylizacyjne dodają objętości włosom, a także ograniczają ich puszenie. Dzięki temu unikniesz niepożądanego efektu łamliwości lub podrażnień skóry głowy.

Odpowiednia pielęgnacja włosów doda gęstości

Drugim patentem jest regularne mycie włosów i unikanie przesuszenia skalpu. Zaleca się mycie włosów dwa lub trzy razy w tygodniu, w zależności od rodzaju włosów. Pamiętaj także o regularnym używaniu produktów nawilżających, aby zapobiec przesuszeniu skalpu. Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów sprawią, że twoje włosy będą zdrowe i mocne. Dzięki temu będziesz wyglądać zjawiskowo. Ponadto unikaj mycia gorącą wodą. Zamiast tego, używaj letniej wody i nie myj włosów codziennie. Używaj szamponu i odżywki przeznaczonych do Twojego rodzaju włosów. 

Dodatkowo ważne jest, aby pamiętać o suplementacji składników odżywczych. Są one potrzebne do utrzymania gęstych i pięknych włosów. Warto codziennie jeść owoce i warzywa bogate w witaminy A i E. 

Suszenie pod włos

Cienkie, przyklapnięte pasma najlepiej suszyć w kierunku odwrotnym do ich wzrostu. Aby uniknąć nadmiernego przesuszenia i uszkodzenia włosów, zaleca się używanie suszarki z chłodnym strumieniem powietrza. Następnie można użyć produktu do stylizacji lub pomada, aby utrwalić fryzurę. Uważaj jednak, aby nie przesadzić z ilością środka. Wszystkie dodatki do włosów mogą je obciążać i prowadzić do ich szybszego przesuszenia. 

Ponadto ważne jest, aby upewnić się, że twoje narzędzie suszenia ma filtr antybakteryjny i jest czyszczone regularnie. Aby ochronić skalp i włosy, należy przed suszeniem wykonać masaż odpowiednim olejem lub serum.

suszenie-wlosow-pod-wlos-doda-objetosci

Zmiana przedziałka zdziała cuda

Jeśli nosisz przedziałek tylko na jednej stronie, musisz liczyć się z tym, że Twoje włosy przyzwyczają się do takiego stanu rzeczy. Pasma szybko przyzwyczajają się i leżą płasko na głowie. Sprawdź, czy Twoje włosy są zbyt luźne lub za mocno przycięte. Jeśli tak, to spróbuj przestawić swój przedziałek na bok lub do tylu. Doda to Twoim włosom objętości i naprawi fryzurę. Dzięki temu stylizacja będzie trwała dłużej niż zwykle!

Odbij włosy od nasady!

Włosy odbite od nasady zyskują na objętości. Dzięki temu odnosimy wrażenie, że jest ich nieco więcej niż w rzeczywistości. Aby osiągnąć ten efekt, możesz użyć okrągłej szczotki. Pamiętaj, że im grubszą średnicę będzie miała okrągła szczotka, tym pasma zostaną bardziej uniesione. Jeśli chcesz, możesz także dodać ulubionego produktu fryzjerskiego do stylizacji — od sprayu do objętości po piankę. - Podbije to odbicie od nasady i nada im wielowymiarowości. Utrwal swoje kręcone lub proste włosy przez cały dzień!


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media