Opinie o Nas Jak dodać męskim włosom tekstury? 3 triki dla Ciebie
9 listopad 2022

pielegnacja-meska-beautysupply

Nadanie tekstury włosom to sposób na stylizację włosów, które nie mają zbyt dużej objętości. Męskie włosy często są cienkie i mają tendencję do przetłuszczania się. Aby uzyskać lepszą teksturę, warto stosować kilka prostych trików. Oto trzy sposoby na uzyskanie lepszej tekstury męskich włosów

Używaj pianki do męskich włosów.

Pianka dodaje objętości i nadaje włosom lekkości. Po nałożeniu pianki na wilgotne włosy rozczesuj je delikatnie i pozostaw do wyschnięcia. Pianka nie jest konieczna, ale może pomóc uzyskać pożądaną teksturę. Pianki mogą pomóc w zapewnieniu utrwalenia na poziomie średnim. Dzięki temu męskie włosy zachowają swój naturalny blask. Co więcej, pianki w łatwy sposób pozwalają układać kosmyki. Sprawia to, że możesz cieszyć się uzyskanym efektem przez długi czas. 

Pianka polecana do męskich włosów to American Crew Fiber Foam do stylizacji włosów dla mężczyzn.

american-crew-fiber-grooming-foam-pianka-do-wlosow

Nadaj tekstury męskim włosom ze sprayem teksturyzującym

Prawdziwy ratunek dla włosów cienkich? Spray teksturyzujący! Służy do nadawania fryzurze objętości, a także dodaje włosom tekstury. Dzięki temu włosy nie są tak cienkie i łatwe do ułożenia. Niezwykle szybko działa, przez co włosy szybko zyskują efekt gęstości. Z użyciem sprayu dużo szybciej uzyskasz pełniejszą fryzurę. Niektóre ze sprayów nie tylko nadają tekstury, ale także pomagają zapanować nad puszeniem włosów. Przez to możemy cieszyć się efekt pięknej tekstury bez niechcianego puszenia się. Spray nie obciąża włosów, dzięki czemu fryzura przez cały dzień pozostaje na swoim miejscu.

Spray teksturyzujący polecany do męskich włosów to Reuzel Clay Spray.

reuzel-clay-spray-spray-teksturyzujacy

Odbij włosy od nasady

Włosy odbite od nasady zyskują na objętości. Dzięki temu odnosimy wrażenie, że jest ich nieco więcej niż w rzeczywistości. Idealnym kosmetykiem do odbicia włosów od nasady są pudry do włosów. Puder do włosów jest lekki i niewidoczny na włosach. Jednocześnie daje efekt puszystych i pełnych włosów. Puder do włosów można stosować na całej długości włosów, ale warto szczególnie zwrócić uwagę na nasadę. Co warto zauważyć to fakt, że pudry zyskują coraz większą popularność wśród męskich kosmetyków. Służy do wszechstronnej stylizacji fryzury. Sprawdza się przy krótkich i średnich włosach. Pomaga ujarzmić niesforne kosmyki.

Pudry do włosów podbijają rynek, dlatego można w nich przebierać. Reuzel Matte Texture Powder czy American Crew Boost Spray? Wybór należy do Ciebie.

american-crew-boost-powder-10g-puder-nadajacy-wlosom-objetosci

Czym jest tekstura na męskich włosach?

Tekstura to zwiększanie powierzchni włosów. Męskie włosy posiadają różne struktury i niekiedy potrzebujemy zwiększyć wizualną jakość powierzchni włosów. Wtedy właśnie przychodzi czas na stylizację męskich włosów za pomocą tekstury. Tekstura na męskich włosach to najczęściej żel albo piana do włosów. W zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać, możemy dopasować konkretny produkt. Jeśli chcemy dodatkowo podkręcić lub unieść włosy, sięgnijmy po żel. Gdy natomiast potrzebujemy lekkiego utrwalenia i delikatnego podniesienia, idealna będzie pianka. 


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media