Opinie o Nas Najlepsze farby do włosów - ranking 2021
17 grudzień 2021

Choć koloryzacja włosów popularna jest od dawien dawna, to duży wzrost zainteresowania farbowaniem można zauważyć od zeszłego roku, kiedy to w dobie pandemii, zamknięci w domu, szukaliśmy różnych zajęć. Jednym z najpopularniejszych zostało samodzielne farbowanie włosów w domu. Koloryzacja jest bardzo popularna i często wykonywana. A jakie farby są najlepsze? Oto ranking naszych faworytów 2021!

farby-do-wlosow-wybor

1. Loreal Inoa ODS2

Koloryzacja z technologią ODS2 zapewnia wyjątkową pielęgnację, pomaga w zachowaniu naturalnego poziomu lipidów i aminokwasów we włóknach włosa. Jest to farba do koloryzacji trwałej, która została stworzona na bazie olejków i nie zawiera amoniaku. Utrzymuje świeży kolor na włosach do 6 tygodni!  

2. Matrix SoColor Pre-Bonded

Jedna z najczęściej wybieranych farb do koloryzacji trwałej. Nowoczesna technologia ColorGrip pozwala wniknąć pigmentom głęboko w strukturę włosów, zapewniając im w ten sposób długotrwały efekt. Pielęgnacyjny kompleks Cera-Oil zapewnia wzmocnienie i intensywne działanie pielęgnacyjne. Po użyciu tej farby, włosy będą zdrowe i błyszczące. Dzięki swojej kremowej konsystencji, łatwo miesza się farbę z aktywatorem, a także precyzyjniej nakłada się ją na włosy.

salon-fryzjerski

3. Lakme Chroma

Farba trwale koloryzująca o wysokiej wydajności. Zapewnia jeszcze intensywniejszy kolor oraz 100% krycia, a do tego jest delikatna dla skóry głowy. Udoskonalona o technologię OF5, czyli molekułę pochodzenia roślinnego, która jest w 100% kompatybilna z włóknem włosa. Dzięki niej uzyskujemy wzmocniony efekt odżywczy. 

4. L'Oreal Professionel Majirel Cool Cover

Trwała farba do koloryzacji włosów w chłodnych odcieniach. Paleta bazuje na pigmentach, które neutralizują ciepłe tony. Farby Majirel są wzbogacone o formuły Ionene G i Incell, których zadaniem jest pielęgnacja struktury włosów podczas koloryzacji na trzech poziomach: włosy są chronione przed osłabieniem i uszkodzeniem, a po zabiegu są doskonale wygładzone, miękkie i pełne blasku.

5. Matrix Color Sync

Kosmetyk do koloryzacji ton w ton, który nie zawiera amoniaku. Farby zawierają opatentowany kompleks Cera-Oil z ceramidami, który pomaga uzupełnić i odbudować uszkodzone włókna włosa. Zapewnia trwały, jednolity, doskonale kryjący efekt koloryzacji. W trakcie tonowania, usuwa niepożądane efekty po rozjaśnieniu w przypadku włosów koloryzowanych na całej długości lub na pasemkach.

mieszanie-farby-do-wlosow

Jeśli decydujecie się na farbowanie włosów w domu i zależy Wam na tym, aby efekt był tak piękny, jak po wizycie w salonie, to koniecznie przeczytajcie nasz artykuł o tym, jak farbować włosy, by wyglądały jak po wizycie w salonie. A jeśli brak Wam wiary we własne umiejętności i chęci do samodzielnego farbowania, skorzystajcie z profesjonalnych usług fryzjerów, którzy z chęcią pomogą Wam stworzyć nowy wizerunek!


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media