Opinie o Nas Total Results Keep Me Vivid laminator po koloryzacji 200 ml | BeautySupply.pl
Total Results Keep Me Vivid laminator po koloryzacji 200 ml Zobacz większe

Matrix Total Results Keep Me Vivid laminator po koloryzacji 200 ml

40,52 zł brutto

-32.0818%

59,66 zł brutto

884486399090

Total Results Keep Me Vivid Color Laminator SULFATE FREE to kosmetyk zatrzymujący sztuczne pigmenty na włosach. Jeśli kochasz żywe i intesywne kolory, ale chcesz uniknąć ich blaknięcia wystarczy, że dodasz do swojej pielęgnacji Laminator i będziesz używać kilka razy w tygodniu. Zabieg jest błyskawiczny, ponieważ trzymanie kosmetyku na włosach wymaga jedynie 1 minuty, a efektem jest bardzo trwały kolor, utrzymujący się nawet do 65 dni. Keep Me Vivid Laminator o kwasowej formule domyka łuski włosów, dzięki czemu mocno nabłyszcza pasma.

Linia Keep Me Vivid zalecana jest po koloryzacji bezpośredniej, ton w ton, permanentnej lub po podwójnym procesie farbowania (dekoloryzacja i nakładanie koloru).

 

Rodzaj włosów:

Wszystkie rodzaje włosów poddane koloryzacji na mocne, intensywne odcienie (czerwienie, rudości, kolorowe blondy, reflexy/balayage), np. Matrix SoColor CULT.

  

Sposób użycia:

Stosować bezpośrednio po koloryzacji. Spryskać włosy od nasady po końce, pozostawić na minutę i spłukać. Po użyciu laminatora można stylizować włosy jak zawsze.

 

Pojemność:

200 ml

 

 

Napisz opinię

Matrix Total Results Keep Me Vivid laminator po koloryzacji 200 ml

Matrix Total Results Keep Me Vivid laminator po koloryzacji 200 ml

Inni kupili również


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media