Opinie o Nas Loreal Serie Expert Metal Detox spray neutralizujący metale do włosów przed farbowaniem 500 ml | BeautySupply.pl
Loreal Serie Expert Metal Detox spray neutralizujący metale do włosów przed farbowaniem 500 ml Zobacz większe

Loreal Serie Expert Metal Detox spray neutralizujący metale do włosów przed farbowaniem 500 ml

274,00 zł brutto

-37.9838%

441,82 zł brutto

30164840

7-letnie badania laboratoriów L’Oréal Professionnel Paris dowiodły, że metale znajdujące się w wodzie i powietrzu niekorzystnie oddziałują na włosy i proces koloryzacji. Zwłaszcza miedź, która może znajdować się w nadmiarze we włóknach włosów negatywnie wpływa na kondycję włosów powodując ich uwrażliwienie, problemy z rozjaśnianiem, czy nierównomierny kolor. Im bardziej uwrażliwione włosy tym mniej trwałe będą też efekty koloryzacji, przez co kolor bardzo szybko traci blask i intensywność.

Rozwiązaniem tego problemu jest nowa gama produktów L’Oréal Professionnel Paris Metal Detox Serie Expert

 

Spray Loreal Metal Detox Pre-Treatment Spray aplikowany na suche włosy przed koloryzacją czy rozjaśnianiem sprawia, że cząsteczki miedzi zostają zneutralizowane, a włókna włosów zostają zabezpieczone przed zniszczeniem w trakcie zabiegu.

Dzięki temu produktowi rezultat kolorystyczny wychodzi powtarzalnie i przewidywalnie. W składzie znajduje się 10% glikoamina i Ionene.

Te komponenty odpowiadają za wyeliminowanie szkodliwych metali z wnętrza włosów i przygotowują pukle do zabiegu farbowania.

 

Sposób użycia:

Spryskaj suche włosy od czubka głowy po końcówki, oddzielając je, by równomiernie rozprowadzić produkt. 8-10 pompek w przypadku krótkich włosów, 15-20 naciśnięć dla średnich i długich włosów.

Zwróć szczególną uwagę na włosy na długości. Spryskując włosy trzymaj produkt 20cm od głowy. Pozwól włosom wyschnąć, a następnie przystąp do farbowania.

 

Pojemność:

500 ml

Napisz opinię

Loreal Serie Expert Metal Detox spray neutralizujący metale do włosów przed farbowaniem 500 ml

Loreal Serie Expert Metal Detox spray neutralizujący metale do włosów przed farbowaniem 500 ml


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media