Opinie o Nas Wella SP Just Men pianka, czarny | BeautySupply.pl
Wella SP Just Men pianka, czarny Zobacz większe

Wella SP Just Men pianka, czarny

49,02 zł brutto

-61.6791%

127,92 zł brutto

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 127,92 zł

8005610580685

Innowacyjna pianka Gradual Tone przeznaczona jest do profesjonalnej pielęgnacji włosów, które utraciły swój naturalny kolor. Pianka zawiera w sobie pigmenty kolorystyczne, które w bezpieczny i delikatny sposób umożliwiają powrócenie do naturalnego koloru włosów bez konieczności koloryzacji. W miarę stosowania produkt coraz bardziej przywraca naturalną głębię koloru i odcień. Produkt poleca się stosować na włosach gdzie poziom siwizny nie przekracza 70%. Pianka została wzbogacona o skoncentrowaną witaminę C, która ma za zadanie odżywić pasma i nadać im blask.

W skład zestawu wchodzą:

• Pianka pigmentująca 60ml - pianka przywracająca kolor włosom czarnym. Umożliwia stopniowy powrót do naturalnego koloru włosów w typowo męskich odcieniach. Włosy odzyskują naturalny odcień.

• Łagodny szampon Sensitive 30ml - szampon działa kojąco na skórę głowy, relaksuje ją. Zabezpiecza skórę głowy przed wysuszeniem, a idealnie dobrana wartość pH chroni naturalny płaszcz ochronny skóry. Unikalny kompleks witamin zachowuje optymalny poziom wilgotności włosy i skóry głowy.

• Szczoteczka do nakładania.

Zastosowanie

Produkt aplikuj na suche lub osuszone ręcznikiem włosy. Wstrząśnij energicznie opakowaniem, a następnie nanieś piankę na szczotkę dołączoną do opakowania. Przeczesz włosy upewniając się, że produkt został równomiernie rozprowadzony na całej długości włosów. Pianka może być stosowana na jedynie wybranych partiach, jak i na całych włosach. Produkt daje pierwsze rezultaty po 5 minutach działania.Optymalny czas aplikacji wynosi około 10 minut. Po zakończeniu spłucz włosy wodą upewniając się, czy produkt został w całości wypłukany.

 

Napisz opinię

Wella SP Just Men pianka, czarny

Wella SP Just Men pianka, czarny

Inni kupili również


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media