Opinie o Nas American Crew Precision Blend Developer 450ml - Utleniacz 4,5% | BeautySupply.pl
American Crew Precision Blend Developer 450ml - Utleniacz 4,5% Zobacz większe

American Crew Precision Blend 4,5% Developer 500ml - Utleniacz

62,40 zł brutto

-23.9025%

82,00 zł brutto

62,40 zł za opak

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 82,00 zł

738678247778

Dedykowany utleniacz 4,5% do farb Precision Blend.

Kolor włosom nadaje pigment (melanina) wytwarzana w mieszkach włosowych. Wraz z postępującym procesem starzenia mieszki włosowe wytwarzają stopniowo coraz mniejsze ilości melaniny.

Zmiana naturalnego koloru włosa, a zwłaszcza siwienie jest jednym z najbardziej zauważalnych objawów starzenia.

Siwienie rozpoczyna się zazwyczaj w wieku około 30 lat. Włosy siwe pojawiają się najwcześniej na skroniach, w miarę upływu czasu obejmując wszystkie partie włosów. Włos siwiejący staje się stopniowo coraz jaśniejszy, aż do uzyskania białego koloru.

Siwienie jest uwarunkowane i zdeterminowane genetycznie. Żadne zabiegi pielęgnacyjne, specjalna dieta i inne tego typu działania nie są w stanie zatrzymać ani opóźnić procesu siwienia

Precision Blend należy do grupy preparatów do koloryzacji półtrwałej o przedłużonym działaniu. Produkty Precision Blend –podobnie jak wszystkie inne kosmetyki American Crew-przeznaczone są wyłącznie dla mężczyzn.

Precision Blend jest zupełnie odmienną ofertą dla mężczyzn, niż wszystkie inne środki do koloryzacji dostępne na rynku4 różne techniki stosowania Precision Blend wybierane są według kryteriów:-oczekiwanego stopnia pokrycia siwych włosów: od 25% do100%
-długości oraz tekstury włosów
Wybór jednej z 4 technik aplikacji preparatu uzależniony jest od stopnia w jakim chcemy uzyskać pokrycie siwych włosów –od lekkiego melanżu aż do 100% przywrócenia naturalnego koloru. Farbowanie preparatami Precion Blend ma charakter zbliżony do koloryzacji ton w ton. Koloryzację zaleca się wykonywać po uprzednim umyciu głowy szamponem Daily Shampoo. Mieszankę do koloryzacji (farba + utleniacz) przygotowuje się w proporcji 1 : 1. Wybór okoreślonego koloru farby spośród 4 dostępnych odcieni powinien być najbliższy naturalnemu kolorowi włosów. Około 20 ml mieszanki wystarcza na pokrycie włosów o długości 1 cm. Po upływie 5 minut od zakończenia aplikacji preparatu należy całkowicie zmyć go z włosów. Trwałość zabiegu: od 4 do 6 tygodni (24 mycia włosów).

Napisz opinię

American Crew Precision Blend 4,5% Developer 500ml - Utleniacz

American Crew Precision Blend 4,5% Developer 500ml - Utleniacz

Inni kupili również


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media