Opinie o Nas Wella Rozjaśniacz Blondor Multi 7 tonów 800g | BeautySupply.pl
Wella Rozjaśniacz Blondor Multi 7 tonów 800g
Zobacz większe

Wella Rozjaśniacz Blondor Multi 7 tonów 800g

117,93 zł brutto

-63.03%

319,00 zł brutto

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 117,93 zł

4064666578316

Wella Rozjaśniacz Blondor Multi 7 tonów 800g

WELLA Blondor Multi Blonde rozjaśniacz w proszku idealny do wszystkich technik odbarwiania. Przeznaczony do profesjonalnego rozjaśniania włosów. Nie pozostawia żółtych odcieni, rozjaśnia nawet do 7 tonów. Blondor ma konsystsencje pasty, dzięki czemu dobrze przylega do włosów. Jego zaawansowana formuła, wzbogacona o Protec-Keratin Complex, zapewnia ochronę włosów podczas procesu rozjaśniania.

Dzięki Blondor Multi Blonde Powder, można uzyskać świetne wyniki rozjaśniania nawet na ciemnych włosach. Produkt łatwo się miesza i aplikuje, co ułatwia pracę stylistom. Rozjaśniacz jest idealnym wyborem dla osób, które chcą uzyskać efekt naturalnego, jasnego odcienia włosów.

Rezultat:

  • Skutecznie rozjaśnia włosy
  • Umożliwia zmianę koloru nawet o 7 tonów
  • Należy łączyć go z Wella Blondor Freelights Developer
  • Razem tworzą zwartą emulsję, która ułatwia aplikację
  • Nie obsypuje się i nie przemieszcza
  • Pozytywnie wpływa na kondycję włosów

Sposób użycia:

Puder rozjaśniający należy zmieszać z wybrany oksydantem Wella Blondor Freelights Developer (6%, 9% lub 12%) w proporcjach 1:1,5 lub 1:2. Jeżeli zdecydowałaś się na koloryzację przy skalpie, użyj oxydantu 6%. Przygotowaną mieszankę nakładaj na suche włosy. Czas oczekiwania uzależniony jest od pożądanego efektu stylizacji, nie może jednak przekraczać 50 minut, a co 5-10 minut należy kontrolować postępy w zmianie koloru. Po upływie określonego czasu dokładnie spłucz włosy. Podczas przygotowywania i aplikowania mieszanki nie używaj metalowych narzędzi.

Napisz opinię

Wella Rozjaśniacz Blondor Multi 7 tonów 800g

Wella Rozjaśniacz Blondor Multi 7 tonów 800g


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media