Opinie o Nas Najlepsze strzyżenie na lato 2022!
3 June 2022

Nasz radar trendów informuje, że znalazł najgorętsze strzyżenia tego lata! Warstwowe fryzury niczym z lat 90., przewiewna tekstura i  fryzury, które świetnie wyglądają przy minimalnym wysiłku. 

strzyzenie-na-lato

Warstwowanie niczym z lat 90’

Nie żartowaliśmy mówiąc, że lata 90’ wracają w wielkim stylu. Mocno warstwowe przycięcia w stylu Winony Ryder czy boby z boysbandzkich czasów u mężczyzn to prawdziwe hity tego lata. Przystrzyżone na warstwy okalające twarz włosy mogą okazać się strzałem w dziesiątkę!

warstwowana-fryzura

Źródło: instagram salsalhair

Pixie hair nigdy nie wychodzą z mody

Kto raz zrobił pixie hair i dobrze się w nich czuł, ten znów do nich wróci. A kto jeszcze nigdy nie miał okazji, ale potrzebuje mocnej zmiany - lato 2022 to idealny czas na odrobinę szaleństwa. Fryzura pixie doda Ci odrobinę lekkości oraz niecodziennej, nieco wróżkowej aury. Jak na lato - idealnie!

pixie-haircut
Źródło: nothingbutpixies

Bezwysiłkowa fryzura

Nie lubisz tracić czasu na codzienne stylizowanie włosów? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Poproś fryzjera o stworzenie bezwysiłkowej fryzury. Odpowiednio przycięte włosy sprawią, że będą się one same układać, a Ty w niewymagający sposób zachwycisz fryzurą wszystkich plażowiczów!

effortless-hair
Źródło: instagram eunicekimhair

Mixie, czyli mullet połączony z fryzurą pixie

Wszyscy wiemy, że pixie to fryzura, która nigdy nie wychodzi z mody. A co powiecie na połączenie pixie z inną, podbijającą kosmetyczny świat fryzury? Mowa o mullecie połączonym z pixie, czyli mixie - połączenie kluczowych elementów stylizacyjnych mulleta z cięciem pixie. Co ciekawsze, można tę fryzurę stylizować na przeróżne sposoby!

fryzura-mixie
Źródło: instagram ursulolita

Co powiecie na Loba?

Long bob, czyli nieco dłuższy bob podbija fryzjerską scenę. Fryzura ta nie jest za długa, nie jest za krótka, jest idealna dla tych, którzy nie wiedzą jakiej długości chcą. Uniwersalne strzyżenie, które wpasuje się w klimat wakacyjnej imprezy, ale także w klimat poważnej kolacji z rodziną. Lob z lekkimi falami, skromnymi refleksami czy delikatnym dodatkami może stać się wakacyjnym hitem.

long-bob-lob
Źródło: instagram lacyredway

Sprawdź też największe trendy koloryzacyjne na lato i stwórz fryzurę, której wszyscy będą Ci zazdrościć!


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media