Opinie o Nas Odżywki do włosów blond i siwych | BeautySupply.pl

Odżywki do włosów blond i siwych

O blond włosach marzy wiele kobiet. Jest to jednak wymagający w pielęgnacji kolor. Blond włosy zazwyczaj są delikatne, dlatego należy o nie zadbać stosując odpowiednie kosmetyki. Obecnie niemal każda marka ma w swojej ofercie linie dedykowane temu właśnie rodzajowi włosów, np. Kerastase Blond Absolu lub Matrix He...

Odżywki do włosów blond i siwych

O blond włosach marzy wiele kobiet. Jest to jednak wymagający w pielęgnacji kolor. Blond włosy zazwyczaj są delikatne, dlatego należy o nie zadbać stosując odpowiednie kosmetyki. Obecnie niemal każda marka ma w swojej ofercie linie dedykowane temu właśnie rodzajowi włosów, np. Kerastase Blond Absolu lub Matrix Hello Blondie. Włosom rozjaśnianym potrzebna będzie pomoc w utrzymaniu chłodnego odcienia, a z tym problemem poradzą sobie odżywki zawierające fioletowy pigment, które zniwelują żółtawe tony. Podobną strukturę mają włosy siwe, dlatego na co dzień można stosować tę samą pielęgnację, co do włosów blond - to nada siwym kosmykom srebrzystości i blasku.

Więcej
na stronę
Pokazuje 25 - 29 z 29 elementów
Pokazuje 25 - 29 z 29 elementów

Dlaczego warto stosować odżywki do włosów blond i siwych?

Włosy blond i siwe wymagają szczególnej pielęgnacji. Włosy rozjaśniane są często bardzo przesuszone, dlatego też odżywka do tego typu włosów powinna mieć właściwości silnie nawilżające. Powinna też chronić przed promieniami UV, by nie pozwolić na przesuszanie się włosów a w efekcie na niechcianą zmianę koloru czy żółte pasma. 

Jakie efekty dają odżywki do włosów blond i siwych?

- wygładzają i intensywnie nawilżają włosy

- dodają im blasku i miękkości

- podkreślają wielowymiarowość koloru

- przedłużają trwałość odcieni na włosach

- ułatwiają rozczesywanie

- wzmacniają odporność na uszkodzenia


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media