Opinie o Nas Olejki i Serum do włosów | BeautySupply.pl

Olejki i Serum

Codzienną pielęgnację włosów można wesprzeć różnego rodzaju olejkami i serum do włosów. Dodadzą one włosom blasku i sprawią, że będą olśniewały swoim wyglądem. Każdy może mieć piękne i właściwie odżywione włosy. Wystarczyć dostosować kurację do określonego rodzaju włosów. W ofercie naszego sklepu znajdują się olejki i serum do wło...

Olejki i Serum

Codzienną pielęgnację włosów można wesprzeć różnego rodzaju olejkami i serum do włosów. Dodadzą one włosom blasku i sprawią, że będą olśniewały swoim wyglądem. Każdy może mieć piękne i właściwie odżywione włosy. Wystarczyć dostosować kurację do określonego rodzaju włosów. W ofercie naszego sklepu znajdują się olejki i serum do włosów renomowanych firm, a więc produkty najwyższej jakości o potwierdzonej skuteczności działania. Proponowane przez nas serum i olejki do włosów są bogate w witaminy, ceramidy i inne substancje odżywcze, które zapewnią każdego rodzaju włosom odpowiednią pielęgnację, a także ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Uzupełniając swoją gamę kosmetyków o profesjonalne szampony czy też odżywki masz pewność, że Twoje włosy będą cieszyć się zawsze pięknym wyglądem!

Więcej

Ochrona przed słońcem

Włosy suche i zniszczone

Włosy puszące się

Włosy farbowane

Na zniszczone końcówki

Włosy matowe

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 80 elementów
Pokazuje 13 - 24 z 80 elementów

Czy olejki i serum są dla każdego?

Tak, jak najbardziej produkty te może stosować każdy, komu zależy na odpowiedniej pielęgnacji włosów. Dzięki nim zabezpieczysz swoje końcówki przed mechanicznymi uszkodzeniami.

Różnica między serum do włosów a olejkiem?

Serum jest produktem stosowanym do stylizacji, mogąc również nadać włosom połysk i gładkość, z kolei olejek do włosów służy głównie do odżywienia i poprawy zdrowia włosów.

Jak często stosować olejki i serum?

Produkty te można stosować codziennie, a można raz na tydzień. Wszystko zależy od stanu i kondycji naszych włosów.


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media