- -6,17 zł
Apis nawilżający żel do mycia twarzy z kwasem hialuronowym 300 ml
8,94 zł / 100ml
Apis nawilżający żel do mycia twarzy z kwasem hialuronowym 300 ml
Apis Professional prezentuje nawilżający żel do mycia twarzy z kwasem hialuronowym, opracowany z myślą o wszystkich typach cery, także wrażliwej. Dzięki swojej lekkiej konsystencji i łagodnym składnikom myjącym, dokładnie usuwa zanieczyszczenia i pozostałości makijażu, nie naruszając naturalnej bariery hydrolipidowej skóry.
Korzyści i działanie
- dogłębnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, sebum i kurzu,
- intensywnie nawilża i zapobiega uczuciu ściągnięcia,
- koi podrażnienia i redukuje zaczerwienienia,
- pozostawia cerę świeżą, promienną i pełną blasku.
Kluczowe składniki aktywne
- Kwas hialuronowy - intensywnie nawilża, poprawia jędrność i elastyczność skóry,
- D-Panthenol - działa łagodząco i kojąco, wspiera regenerację naskórka,
- Ekstrakt z aloesu - przynosi ulgę podrażnionej skórze, zapewnia efekt ukojenia,
- Ekstrakt z lukrecji - wspiera równowagę skóry, zmniejsza zaczerwienienia i wspomaga walkę z wolnymi rodnikami.
Sposób użycia
Niewielką ilość żelu nałożyć na wilgotną skórę twarzy, wykonać delikatny masaż, a następnie obficie spłukać wodą. Stosować codziennie rano i wieczorem.
Efekty regularnego stosowania
Przy systematycznym używaniu żelu Apis skóra staje się wyraźnie czystsza, lepiej nawilżona i bardziej promienna. Produkt nie powoduje podrażnień, dzięki czemu idealnie sprawdzi się również przy cerze wrażliwej.
Specyfikacja techniczna
- Pojemność: 300 ml
- Przeznaczenie: każdy rodzaj cery
- Konsystencja: żel
- Kluczowe składniki: kwas hialuronowy, d-panthenol, ekstrakt z aloesu, ekstrakt z lukrecji
- Stosowanie: codzienna pielęgnacja twarzy rano i wieczorem
Profesjonalne oczyszczanie połączone z intensywnym nawilżeniem - wybierz Apis Nawilżający Żel do Mycia Twarzy i ciesz się zdrową, świeżą cerą każdego dnia.
Skład: AQUA, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PEG 120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, XANTHAN GUM, SODIUM HYALURONATE, ALOE EXTRACT, D-PANTHENOL, GLYCYRRHIZA GLABRA (LICORICE) ROOT EXTRACT, PHENOXYETHANOL, PARFUM
Producent: APIS

Producent
Nazwa:
Apis Natural Cosmetics Sp. z o.o.
Kraj:
Polska
Adres:
ul. Łochowska 40, 85-372 Bydgoszcz
Email:
kontakt@apis-sklep.pl
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):
Unikać kontaktu z oczami, błonami śluzowymi i uszkodzoną skórą. W przypadku dostania się do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody.
Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W razie wystąpienia reakcji alergicznej lub podrażnienia przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem.
Przechowywanie: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego. Chronić przed mrozem.
Sposób użycia: Używać zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. Przekroczenie zalecanej dawki może prowadzić do podrażnień skóry lub innych niepożądanych reakcji.
Środki ostrożności: Nie połykać. Unikać nadmiernej ekspozycji na słońce po zastosowaniu (dotyczy produktów zawierających składniki fotouczulające). Nie stosować na skórę dzieci bez konsultacji z pediatrą (dotyczy produktów nieprzeznaczonych dla dzieci).
Data ważności: Stosować wyłącznie przed upływem daty ważności podanej na opakowaniu. Nie używać, jeśli produkt zmienił zapach, konsystencję lub kolor. Bezpieczeństwo środowiska: Po użyciu wyrzucić opakowanie zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów.
Uwagi dodatkowe: W zależności od konkretnego kosmetyku, ostrzeżenie może być rozszerzone o dodatkowe informacje zgodnie z regulacjami prawnymi i specyfiką produktu.
Produkty z kategorii
Apis Acne Stop oczyszczająe mleczko antybakteryjny z zieloną herbatą 500 ml
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
Nie weryfikujemy, czy poniższe opinie pochodzą od konsumentów, którzy kupili produkt
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś opinię
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
Napisz opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może być wysłana