Opinie o NasTonery do włosów - co musisz o nich wiedzieć?
24 marzec 2020

Tonery do włosów to świetna opcja na dopracowanie Twojej fryzury. Jak wiesz, na rynku istnieje wiele rodzajów receptur idealne tonizujących włosy, z których w większości korzystają najlepsi profesjonaliści. 

Toner do włosów - co to takiego?

Spora ilość profesjonalnych fryzjerów  korzysta z tego terminu zamówienie z refleksami oraz poświatą włosów Zasadniczo, w głównej mierze toner to produkt do farbowania włosów. W składzie znajdziemy niski poziom amoniaku, jednak są również produkty które nie zawierają go wcale. Dzięki temu delikatnie może zmienić ton włosów. 

Tonery do włosów definiuje się również jako półtrwałe. W odróżnieniu do trwałego koloru, ten stopniowo zanika już po około 6-8 tygodniach. Bardzo dużym plusem tonerów do włosów jest fakt, że posiadają niską zawartość amoniaku, dlatego nie wnikają głęboko w pasma włosów, a pozostają wyłącznie na powierzchni włosa. Co więcej to zdrowy wybór dla każdego rodzaju włosów - zwłaszcza gdy te są uszkodzone.

Wykorzystanie tonera do włosów

Tonowanie włosów trwa chwilę! W naszym sklepie znajdziesz sporą ilość kosmetyków o zróżnicowanych formułach, które świetnie sprawdzą się podczas tego zabiegu. Śmiało sprawdź Matrix Color Sync 5-minutowy szybki toner do włosów! - produkt ten pozwoli Ci pozbyć się w krótkim czasie niechcianych refleksów na włosach. 

Dlaczego wykorzystuje się tonery do włosów? 

Główną przyczyną wykorzystywania tonerów, jest fakt iż te poprawiają i ulepszają kolor. 

  • To świetna opcja na odświeżenie kolorów

  • Toner można także wykorzystać do łagodnego poprawienia koloru - załagodzenie niechcianych plam bądź pasm.

  • To również idealna opcja na tonowanie siwych pasm włosów. 

Jak używać tonerów do włosów?

Z racji tego, że tonery do włosów są bardzo szybkie w działaniu ich aplikacja trwa od 5 do 20 minut. Wszystko zależy od składu oraz instrukcji jaką przewidział producent konkretnego kosmetyku. Instrukcja zazwyczaj jest prosta - aplikujesz toner na swoje wilgotne włosy, a następnie je myjesz po określonym czasie. 

Włosy po wykorzystaniu tonera do włosów

Jakie kolory włosów są najlepsze dla tonerów?

Wszystkie włosy są odpowiednie do stosowania tonerów. Tonery mogą usuwać ciepłe odcienie, a przy okazji nadać mu odpowiedniego blasku. Dodatkowo to opcja, aby dodać głębi i wymiaru dla włosów brunatnych.

Zainteresowana? Sprawdź już dziś i wybierz najlepszy toner do włosów dla siebie!  


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media