Opinie o NasProfesjonalne narzędzie oraz akcesoria fryzjerskie w niskiej cenie! | BeautySupply.pl

Filtry

Filtry

Włączone filtry:
  Dostępność
   Stan:

    Akcesoria Fryzjerskie

    Profesjonalne usługi fryzjerskie wymagają nie tylko odpowiednich umiejętności, ale także zestawu niezbędnych narzędzi i akcesoriów. W naszym sklepie fryzjerzy znajdą pochodzące od renomowanych producentów narzędzia dla fryzjerów, takie jak brzytwy, tempery czy noże, profesjonalne grzebienie i konieczne w pracy fryzjera noży...

    Profesjonalne usługi fryzjerskie wymagają nie tylko odpowiednich umiejętności, ale także zestawu niezbędnych narzędzi i akcesoriów. W naszym sklepie fryzjerzy znajdą pochodzące od renomowanych producentów narzędzia dla fryzjerów, takie jak brzytwy, tempery czy noże, profesjonalne grzebienie i konieczne w pracy fryzjera nożyczki z różnymi końcówkami.

    W asortymencie sklepu nie zabrakło także potrzebnych w każdym salonie fryzjerskim akcesoriów: klipsów, klamer, gumek, wałków czy pędzelków. Oferta zawiera także preparaty do dezynfekcji, peleryny, fartuchy i artykuły jednorazowe, dzięki którym w zakładzie fryzjerskim będzie łatwo o utrzymanie higieny. Wszystkie oferowane produkty, zarówno akcesoria jak i narzędzia dla fryzjerów, mają wysoką jakość, dzięki czemu ułatwiają pracę fryzjera i gwarantują uzyskanie pożądanego efektu: stylowej i modnej fryzury. Wybór dobrej jakości akcesoriów to gwarancja przyjemniejszej pracy i zadowolonych klientów, a tym samym większej renomy salonu fryzjerskiego.

    Więcej

    Artykuły Jednorazowe

    Grzebienie

    Pozostałe

    Peleryny i Fartuchy

    Pędzelki

    Szczotki

    Nożyczki

    Gumki

    Wałki

    Klipsy, Klamry, Wsuwki

    Degażówki

    Brzytwy, tempery, noże

    Dezynfekcja

    Wybrana kategoria nie posiada żadnych produktów
    
    2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media