Opinie o Nas Profesjonalne narzędzie oraz akcesoria fryzjerskie w niskiej cenie! | BeautySupply.pl

Filtry

Akcesoria Fryzjerskie

Profesjonalne usługi fryzjerskie wymagają nie tylko odpowiednich umiejętności, ale także zestawu niezbędnych narzędzi i akcesoriów. W naszym sklepie fryzjerzy znajdą pochodzące od renomowanych producentów narzędzia dla fryzjerów, takie jak brzytwy, tempery czy noże, profesjonalne grzebienie i konieczne w pracy fryzjera noży...

Akcesoria Fryzjerskie

Profesjonalne usługi fryzjerskie wymagają nie tylko odpowiednich umiejętności, ale także zestawu niezbędnych narzędzi i akcesoriów. W naszym sklepie fryzjerzy znajdą pochodzące od renomowanych producentów narzędzia dla fryzjerów, takie jak brzytwy, tempery czy noże, profesjonalne grzebienie i konieczne w pracy fryzjera nożyczki z różnymi końcówkami.

W asortymencie sklepu nie zabrakło także potrzebnych w każdym salonie fryzjerskim akcesoriów: klipsów, klamer, gumek, wałków czy pędzelków. Oferta zawiera także preparaty do dezynfekcji, peleryny, fartuchy i artykuły jednorazowe, dzięki którym w zakładzie fryzjerskim będzie łatwo o utrzymanie higieny. Wszystkie oferowane produkty, zarówno akcesoria jak i narzędzia dla fryzjerów, mają wysoką jakość, dzięki czemu ułatwiają pracę fryzjera i gwarantują uzyskanie pożądanego efektu: stylowej i modnej fryzury. Wybór dobrej jakości akcesoriów to gwarancja przyjemniejszej pracy i zadowolonych klientów, a tym samym większej renomy salonu fryzjerskiego.

Więcej

Artykuły Jednorazowe

Grzebienie

Pozostałe

Peleryny i Fartuchy

Pędzelki

Szczotki

Nożyczki

Gumki

Wałki

Klipsy, Klamry, Wsuwki

Degażówki

Brzytwy, tempery, noże

Dezynfekcja

Wybrana kategoria nie posiada żadnych produktów

2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media