Opinie o Nas Loreal Serie Expert Aminexil ampułki przeciw wypadaniu włosów 10x6 ml | BeautySupply.pl
Loreal Serie Expert Aminexil ampułki przeciw wypadaniu włosów 10x6 ml Zobacz większe

Loreal Serie Expert Aminexil ampułki przeciw wypadaniu włosów 10x6 ml

123,55 zł brutto

-41.938%

212,79 zł brutto

3474636974344

Ten produkt nie występuje już w magazynie

L'oreal Professionel Aminexil Advanced to kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów o podwójnym działaniu składników aktywnych. Aminexil wspomaga przytwierdzenie włókna włosa w skórze głowy. Jest to opatentowana przez Dział Badań Naukowych L'oreal cząsteczka aktywna działająca na poziomie mieszków włosowych, aby zapobiegać usztywnianiu kolagenu, który gromadząc się wokół mieszka włosowego, uniemożliwiając prawidłowe przytwierdzenie włosa.

Kompleks odżywczy Omega-6, który jest pochodną jednego z niezbędnych kwasów tłuszczowych, działa wewnątrz korzenia włosa, pobudzając jego aktywność. Kompeks ten przekształca się w lipidy, będące jedną z substancji budulcowych włosa, aby wzmocnić włos u jego nasady.  

 

Sładniki aktywne:

- cząsteczka Aminexil – wspomaga przytwierdzenie włókna włosa w skórze głowy,

- kompleks Omega-6  – pobudza aktywność korzenia włosa.

 

Sposób użycia:

Kuracja intensywna: 1 dawka dziennie przez 6 kolejnych tygodni. Kuracja podtrzymująca: minimum 3 dawki tygodniowo przez 8 kolejnych tygodni. Kurację należy przeprowadzać 2 razy w roku w okresach nasilonego wypadania włosów związanego ze zmianami pór roku (wiosna, jesień) jako program trwający od 6 do 8 tygodni. Stosować na włosy umyte i wysuszone lub osuszone ręcznikiem. Całość dawki nałożyć pasmo po paśmie bezpośrednio na skórę głowy. Aby pobudzić mikrokrążenie, masować skórę głowy opuszkami szeroko rozstawionych palców ruchem okrężnym przez 1 minutę. Nie spłukiwać

 

Pojemność:

10x6 ml

 

 

Napisz opinię

Loreal Serie Expert Aminexil ampułki przeciw wypadaniu włosów 10x6 ml

Loreal Serie Expert Aminexil ampułki przeciw wypadaniu włosów 10x6 ml

Inni kupili również


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media