Opinie o Nas Matrix Light Master - puder do rozjaśniania i dekoloryzacji 500 g | BeautySupply.pl
Matrix Light Master - puder do rozjaśniania i dekoloryzacji 500 g Zobacz większe

Matrix Light Master - puder do rozjaśniania i dekoloryzacji 500 g

(5/5) z 1 ocen/y Oceń

48,95 zł brutto

-31.385%

71,34 zł brutto

48,95 zł za szt

3474630665132

Silny rozjaśniacz w pudrze o szybkim działaniu z odżywczym Pantenolem. Rozjaśniacz w formie pudru pozwala na rozjaśnienie włosów i dekoloryzację nawet do 8 poziomów. Nie stosować bezpośrednio przy skórze głowy z utleniaczem o stężeniu wyżsym niż 6%. Stosować wyłącznie z zalecanymi utleniaczami o stężeniu nie wyższym niż 12%. Nie stosować do dekoloryzacji brwi, rzęs lub w celu odmiennym niż dekoloryzacja włosów. Podczas zabiegu stosować rękawice ochronne. Nie stosować na włosach bardzo cienkich i wrażliwych bezpośrednio po ondulacji i trwałym prostowaniu włosów oraz po koloryzacji henną lub progresywnej.

Sposób użycia:

Do balejażu odpowiednia jest gęstsza konsystencja do której sporządzenia potrzebujemy oksydantu i pudru w proporcji 1:1 gdzie zalecane stężenia oksydantu wynoszą 3, 6, 9, 12% a ilości składników mieszanki to 15g pudru i 15ml wybranego utleniacza. W przypadku stosowania folii przy lub z dala od skóry głowy należy użyć lżejszej konsystencji mieszanki gdzie proporcje wynoszą 1:2 - odpowiednio 15g pudru i 30ml utleniacza. Stosując na całość włosów nie używać źródła ciepła i nie zakrywać włosów. Pozostawić na włosach w temperaturze pokojowej na max. 50 minut aż do uzyskania pożądanego poziomu rozjaśnienia. Dobrze spłukać pilnując by produkt nie spływał po skórze klientki. Chronić oczy. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

 

Pojemność:

500 g

Oceń 
2017-07-04

Miłe zaskoczenie

Bardzo wydajny , w idealnej cenie. Często używam go z olejkowym dodatkiem do light mastera, żeby przy rozjaśnianiu tak szybko nie zasychał.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Matrix Light Master - puder do rozjaśniania i dekoloryzacji 500 g

Matrix Light Master - puder do rozjaśniania i dekoloryzacji 500 g

Inni kupili również


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media