Opinie o Nas EKS Łyżeczka do czyszczenia skóry | BeautySupply.pl
EKS Łyżeczka do czyszczenia skóry Zobacz większe

EKS Łyżeczka do czyszczenia skóry

23,00 zł brutto

-36.1111%

36,00 zł brutto

5902904901597

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Płatności
Płatności

Profesjonalna łyżeczka pętelkowa to narzędzie do oczyszczania mechanicznego cery z zaskórników oraz wągrów zwłaszcza z trudno dostępnych miejsc np. okolic nosa, uszy itp. Łyżeczka to dwustronne narzędzie składające się czterokątnego uchwytu oraz większego oczka przeznaczonego do "białych" wągrów po jednej stronie, natomiast po drugiej stronie znajduje się mniejsze do czarnych zaskórników. Szpatułka do oczyszczania twarzy do wykorzystania zarówno w gabinetach kosmetycznych, jak i do stosowania w warunkach domowych.

Jak używać?

Przystępując do wykorzystania łyżeczki należy najpierw dokładnie wyczyścić narzędzie, następnie zmiękczyć skórę, czyli zastosować klasyczną parówkę. Można także położyć na kilka minut na twarz wilgotną i ciepłą chusteczkę, która otworzy wejścia porów. Zaskórniki usuwamy przykładając pętelkę tak, by znalazł się w środku - delikatnie przyciskamy skórę, co sprawi, że zaskórnik zostanie wyciśnięty do góry, następnie delikatnym ruchem przeciągamy w dół.

Na koniec należy przemyć twarz środkiem łagodzącym podrażnienia. Ręczne usuwanie zaskórniaków prowadzi do rozsiewania bakterii, może prowadzić do zakażeń skóry. Niszczy także skórę i ma negatywny wpływ na jej wygląd. Po każdym użyciu narzędzie należy wyczyścić ściereczką bądź chusteczka namoczoną w wodzie i alkoholu.

Napisz opinię

EKS Łyżeczka do czyszczenia skóry

EKS Łyżeczka do czyszczenia skóry

Inni kupili również


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media