Opinie o Nas f.CS 10A 90 ml new | BeautySupply.pl

Matrix Color Sync - farba do włosów bez amoniaku 90 ml

23,20 zł brutto

-33.3524%

34,81 zł brutto

23,20 zł za szt

3474630722101

Ostatnie egzemplarze!

COLOR Sync to produkt do koloryzacji ton w ton zawierający opatentowany kompleks CERA-OIL PRIMING COMPLEX z ceramidami,  aby pomóc uzupełnić i odbudować uszkodzone włókna włosa.

COLOR Sync został stworzony, żeby zapewnić jednolity, doskonale kryjący efekt koloryzacji oraz zregenerować i przywrócić prawidłową strukturę włosom porowatym, dzięki czemu są one pełne blasku i miękkości.

Główne zalety koloryzacji Matrix Color Sync:

- Koloryzacja ton w ton. COLOR Sync nie zawiera amoniaku, dzięki czemu koloryzacja następuje głównie na części zewnętrznej włosów.
- Bez odrostów. Niski procent aktywatora (2.7%) powoduje, że odrosty są mniej widoczne.
- Kompleks odżywczo-regenerujący z ceramidami. Dzięki czemu wzmacnia i przywraca prawidłową strukturę włosom porowatym. Kompleks wnika w porowate szczeliny w strukturze włosa ułatwiając równomierne działanie produktu.
- Jednolity i doskonale kryjący efekt koloryzacji. Trwale pokrywa siwe włosy. Uzyskany efekt kolorystyczny jest jednolity, ponieważ dzięki kompleksowi pielęgnacyjnemu pigment osadza się równomiernie, nie tworzy pasm, nie gromadzi się na końcówkach. 

- Blask i miękkość. Włosy po koloryzacji COLOR Sync są miękkie i pełne blasku.

- Usuwa niepożądane efekty po rozjaśnieniu. W trakcie tonowania usuwa niepożądane efekty po rozjaśnieniu w przypadku włosów koloryzowanych na całej długości lub na pasemkach.

 

 

Napisz opinię

Matrix Color Sync - farba do włosów bez amoniaku 90 ml

Matrix Color Sync - farba do włosów bez amoniaku 90 ml

Inni kupili również


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media