Opinie o Nas F.Inoa 8,0-- | BeautySupply.pl
F.Inoa 8,0-- Zobacz większe

Loreal Inoa profesjonalna farba do włosów bez amoniaku, 60 ml

31,60 zł brutto

-43.6619%

56,09 zł brutto

31,60 zł za szt

Loreal Inoa Technology to trwała koloryzacja w kremie bez amoniaku.

Pierwsza koloryzacja z technologią ODS2 zapewnia wyjątkową pielęgnację - pomaga zachować naturalny poziom lipidów i aminokwasów włókna włosa. Koloryzacja trwała, bez amoniaku, na bazie olejków, utrzymuje nawilżenie i kolor około 6 tygodni, a włosy są bardziej miękkie i błyszczące niż przed zastosowaniem farby.

Nowa formuła koloryzacji  Inoa oparta na ulepszonej technologii ODS2 - przełomowej technologii, która wykorzystuje moc olejku, aby zoptymalizować proces koloryzacji przy minimalnym stężeniu czynnika zasadowego - po prostu jest łatwiejsza w użyciu. Do sporządzenia mieszanki potrzeba teraz zaledwie dwóch składników( farba w kremie i oksydant ODS2 o odpowiednim stęzeniu), a nie trzech jak poprzednio(kolorant, oksydant i oleo żel). Mieszanka jest łatwa do nałożenia i rozprowadzenia na włosach. 

Dzięki specjalnie dobranej palecie barw daje nieograniczone możliwości uzyskiwania pożądanych odcieni. 

Kremowa konsystencja mieszanki farby i oksydantu daje niesamowity komfort podczas farbowania.

 

Przygotowanie mieszanki:

 

Mieszankę potrzebną do koloryzacji INOA sporządzamy wg  proporcji 1:1  

ilość farby : ilość oksydantu o odpowiednim stężeniu - 3 %,  6%, 9%.

Składniki zmieszać razem aż do uzyskania kremowej, jednolitej i gładkiej konsystencji. Przygotowaną mieszankę zużyć podczas jednorazowego farbowania włosów.

 

Aplikacja:

 

Nakładać mieszankę rozpoczynając od nasady aż po końce włosów, pozwalając, by kremowa mieszanka przylgnęła dobrze i okleiła dokładnie włosy. Nie wcierać we włosy. Najlepiej rozprowadzać za pomocą pędzelka lub grzebienia.

 

Czas działania mieszanki: 35 minut

 

Spłukiwanie:

Rozpocząć od zmalaksowania mieszanki - na sucho, bądź na mokro przy użyciu odrobiny czystej wody. Po dokładnym zmalaksowaniu spłukać obficie do momentu, aż nie będą widoczne ślady farby w spłukiwanej wodzie.

Zawsze używać rękawiczek ochronnych podczas sporządzania mieszanki, aplikacji oraz zmywania farby.

Pokrycie siwych włosów

- do 70 % siwych włosów odpowiednia proporcja mieszanki: 60g wybranego odcienia INOA z 60g oksydantu o stężeniu 6%. Czas trzymania: 35 min.

- od 70 % do 100 % siwych włosów odpowiednia proporcja mieszanki: 1/2 tuby wybranego odcienia zmieszana z 1/2 tuby odcienia podstawowego na tym samym poziomie oraz 60g oksydantu o stężeniu 6%.

Czas trzymania: 35 min.

 

 

Napisz opinię

Loreal Inoa profesjonalna farba do włosów bez amoniaku, 60 ml

Loreal Inoa profesjonalna farba do włosów bez amoniaku, 60 ml

Inni kupili również


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media