Opinie o NasFarba Wella Koleston Perfect 12/89 - perłowy blond cendre special | BeautySupply.pl

Wella Koleston Perfect trwała farba do koloryzacji włosów 60 ml

28,90 zł brutto

-30.3951%

41,52 zł brutto

28,90 zł za szt

4015600179496

Farba do włosów KOLESTON Wella Professionals
Profesjonalna farba do włosów daje wyjątkowy kolor dzięki systemowi Koleston Perfect i Welloxon Perfect. Ulepszona receptura Kolestonu Perfect pozwala na uzyskanie ekspresyjnych efektów kolorystycznych. Bardziej intensywne i żywe kolory z jeszcze lepszym pokryciem. Jeszcze lepsza trwałość przy użyciu odcieni Vibrat Reds. Farba Wella Koleston ma nowe i ulepszone odcienie, które doskonale uzupełniają portfolio odcieni. Do 69% więcej połysku w stosunku do włosów nie poddawanych zabiegom. Nowa formuła farby sprawiła, że Wella Koleston jest nie tylko lepsza, ale też łagodniejsza.

Wyjątkowe doświadczenia w pracy z Koleston Perfect i Welloxon Perfect. Nowa technologia farb Wella Koleston to nowy zapach i zauważalnie lepsze maskowanie zapachu amoniaku, aby koloryzacja była przyjemniejsza. Nowa kosmetyczna konsystencja o zauważalnie lepszych właściwościach mieszania dzięki formule Welloxonu Perfect.
Koleston Perfect zawiera unikalną technologię Triluxiv gwarantującą perfekcyjny kolor dzięki 3 fazowemu działaniu:

Faza I - nawigator koloru
Faza, w której struktura włosa jest przygotowywana do osiągnięcia możliwie perfekcyjnego efektu koloryzacji na całych włosach. Koleston Perfect deponuje Lipidy Wyrównujące na porowatych partiach włosa i wyrównuje strukturę włosa od nasady, aż po końce. To jest podstawa do precyzyjnego rozprowadzenia pigmentów i uzyskania równomiernego oraz nasyconego koloru.

Faza II - intensywność koloru
Molekuły HDC (High Density Colour) zawarte w Kolestonie Perfect w połączeniu z aktywatorem HDC w nowym Welloxonie Perfect umożliwiają najbardziej intensywny rozwój pigmentów. Rezultaty są wyjątkowo długotrwałe, kolory połyskujące, a równomierność koloru le
psza.

Faza III - ochrona połysku
Faza następująca po właściwym procesie koloryzacji pozwala na uzyskanie prawie nieograniczonego połysku koloru oraz ochrony włosów.

Molekuły HDC przyłączają się do tarcz odbijających światło w łusce włosa, co pozwala na uzyskanie niebywałego połysku. Płaszcz lipidowy tworzy film ochronny wokół włosa, aby zapewnić optymalną pielęgnację i ochronę włosa.

 

Napisz opinię

Wella Koleston Perfect trwała farba do koloryzacji włosów 60 ml

Wella Koleston Perfect trwała farba do koloryzacji włosów 60 ml


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media