Opinie o NasKerastase Reflection Tusz Miedziany | BeautySupply.pl
Kerastase Reflection Tusz Miedziany Zobacz większe

Kerastase Reflection Tusz Miedziany

94,00 zł brutto

-41.25%

160,00 zł brutto

3474636495016

Ostatnie egzemplarze!

Płatności
Płatności

REFLECTION TOUCHE CHROMATIQUE COOPER tusz ożywiający miedziane odcienie –  kolor miedziany 10 ml

Działanie

Tusz Kérastase Touche Chromatique to pierwszy produkt korygujący kolor do mieszania z maską do włosów. Tusze Chromatique korygują refleksy, nadają kolorowi blasku i promienności na całej długości włosów. Nie zastępują one koloryzacji, ale pozwalają utrzymać żywy kolor i piękną strukturę włosów na dłużej pomiędzy koloryzacjami.

Tusz stosuje się od 2-3 tygodnia po koloryzacji aż do ostatniego tygodnia cyklu koloryzacji. Aby zapewnić jednolity efekt i uniknąć przeciążenia włókna włosów, produkt należy stosować raz w tygodniu (średnio co 3 mycie włosów).

Sposób użycia

Tusz Chromatique musi być świeżo zmieszany, tuż przed aplikacją, w celu zapewnienia skuteczności barwników bezpośrednich i zapewnienia pożądanego odcienia. Nie jest zalecane mieszanie Tuszy Chromatique z innymi maskami lub odżywkami niż Kerastase Reflection. Tusz może być stosowany z odżywką Chromatique - tak jak w przypadku Maski Chromatique, należy stosować się do instrukcji, przestrzegać czasu pozostawienia produktu na włosach (5 minut), jak również proporcji mieszanki

Porada: Jeżeli refleksy są zbyt intensywne, należy użyć neutralnego szamponu na suche włosy i wykonać masaż na długości włosów. Następnie opłukać włosy wodą i nałożyć maskę do włosów Kérastase Chromatique.

Pojemność

10 ml, kolor miedziany

Zawiera 150 kropli, starczających na około 15 użyć.

Napisz opinię

Kerastase Reflection Tusz Miedziany

Kerastase Reflection Tusz Miedziany


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media