Opinie o NasKerastase Reflection Tusz Zimny brąz | BeautySupply.pl
Kerastase Reflection Tusz Zimny brąz Zobacz większe

Kerastase Reflection Tusz Zimny brąz

94,00 zł brutto

-41.25%

160,00 zł brutto

3474636494996

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Płatności
Płatności

REFLECTION TOUCHE CHROMATIQUE COOL BROWN tusz neutralizuje niepożądane czerwone/czerwono-pomarańczowe refleksy –  zimny brąz 10 ml

Działanie

Tusz Kérastase Touche Chromatique to pierwszy produkt korygujący kolor do mieszania z maską do włosów. Tusze Chromatique korygują refleksy, nadają kolorowi blasku i promienności na całej długości włosów. Nie zastępują one koloryzacji, ale pozwalają utrzymać żywy kolor i piękną strukturę włosów na dłużej pomiędzy koloryzacjami.

Tusz stosuje się od 2-3 tygodnia po koloryzacji aż do ostatniego tygodnia cyklu koloryzacji. Aby zapewnić jednolity efekt i uniknąć przeciążenia włókna włosów, produkt należy stosować raz w tygodniu (średnio co 3 mycie włosów).

Sposób użycia

Tusz Chromatique musi być świeżo zmieszany, tuż przed aplikacją, w celu zapewnienia skuteczności barwników bezpośrednich i zapewnienia pożądanego odcienia. Nie jest zalecane mieszanie Tuszy Chromatique z innymi maskami lub odżywkami niż Kerastase Reflection. Tusz może być stosowany z odżywką Chromatique - tak jak w przypadku Maski Chromatique, należy stosować się do instrukcji, przestrzegać czasu pozostawienia produktu na włosach (5 minut), jak również proporcji mieszanki

Porada: Jeżeli refleksy są zbyt intensywne, należy użyć neutralnego szamponu na suche włosy i wykonać masaż na długości włosów. Następnie opłukać włosy wodą i nałożyć maskę do włosów Kérastase Chromatique.

Pojemność

10 ml, zimny brąz

Zawiera 150 kropli, starczających na około 15 użyć.

 

 

Napisz opinię

Kerastase Reflection Tusz Zimny brąz

Kerastase Reflection Tusz Zimny brąz

Inni kupili również


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media