Opinie o NasKerastase Reflection Tusz Zimny blond | BeautySupply.pl
Kerastase Reflection Tusz Zimny blond Zobacz większe

Kerastase Reflection Tusz Zimny blond

94,00 zł brutto

-41.25%

160,00 zł brutto

3474636494972

Ostatnie egzemplarze!

Płatności
Płatności

REFLECTION TOUCHE CHROMATIQUE COOL BLOND tusz neutralizuje niepożądane żółte refleksy –  zimny blond 10 ml

Działanie

Tusz Kérastase Touche Chromatique to pierwszy produkt korygujący kolor do mieszania z maską do włosów. Tusze Chromatique korygują refleksy, nadają kolorowi blasku i promienności na całej długości włosów. Nie zastępują one koloryzacji, ale pozwalają utrzymać żywy kolor i piękną strukturę włosów na dłużej pomiędzy koloryzacjami.

Tusz stosuje się od 2-3 tygodnia po koloryzacji aż do ostatniego tygodnia cyklu koloryzacji. Aby zapewnić jednolity efekt i uniknąć przeciążenia włókna włosów, produkt należy stosować raz w tygodniu (średnio co 3 mycie włosów).

Sposób użycia

Tusz Chromatique musi być świeżo zmieszany, tuż przed aplikacją, w celu zapewnienia skuteczności barwników bezpośrednich i zapewnienia pożądanego odcienia. Nie jest zalecane mieszanie Tuszy Chromatique z innymi maskami lub odżywkami niż Kerastase Reflection. Tusz może być stosowany z odżywką Chromatique - tak jak w przypadku Maski Chromatique, należy stosować się do instrukcji, przestrzegać czasu pozostawienia produktu na włosach (5 minut), jak również proporcji mieszanki

Porada: Jeżeli refleksy są zbyt intensywne, należy użyć neutralnego szamponu na suche włosy i wykonać masaż na długości włosów. Następnie opłukać włosy wodą i nałożyć maskę do włosów Kérastase Chromatique.

Pojemność

10 ml, zimny blond

Zawiera 150 kropli, starczających na około 15 użyć.

 

Napisz opinię

Kerastase Reflection Tusz Zimny blond

Kerastase Reflection Tusz Zimny blond

Inni kupili również


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media