Opinie o NasTop 10 kosmetyków i gadżetów ze sklepu fryzjerskiego
13 listopad 2019

Profesjonalne sklepy fryzjerskie coraz bardziej cieszą się dużym zainteresowaniem. Niegdyś zaopatrywały się w nich głównie salony kosmetyczne oraz fryzjerskie, jednak coraz częściej klienci indywidualni korzystają z profesjonalnych kosmetyków. 

Co warto kupić w profesjonalnym sklepie fryzjerskim?

Fundamentem oczywiście są profesjonalne kosmetyki do włosów oraz gadżety w bardzo niskich cenach. Samo hasło profesjonalne kosmetyki, nie powinno nikogo odstraszać. Zakupów w takich miejscach nie musi robić osoba posiadająca firmę. Niemniej każdy klient może skorzystać z bardzo niskich cen! 

Płytki do usuwania farby z głosów

Każda kobieta często ma ten sam problem - jest nim chęć pozbycia się farby ze skóry głowy. Wiele razy próbujemy zmywać ją husteczką do demakijażu, czy też innymi specyfikami. Jednak w sklepach fryzjerskich są specjalne płatki, które to przeznaczone są do takich działań. Świetnie zmywają farbę, dzięki czemu nie musimy eksperymentować z peelingami oraz innymi specyfikami. 

Kosmetyki do włosów

W sklepie fryzjerskim nie znajdziesz kosmetyków, które są ogólnodostępne w drogeriach. Mimo wszystko wybór produktów jest ogromny. Niezależnie czy słyszysz pierwszy raz nazwę kosmetyku możesz być pewna, żę po zapoznaniu się z opisem produktu wybierzesz idealne kosmetyki dla siebie i Twoich włosów! Niezaprzeczalnie największą popularnością w takich miejscach cieszą się odżywki do włosów 

kosmetyki do włosów

Techniczne szampony do włosów

Inaczej zwane szampony do zadań specjalnych! Zamykają one proces farbowania, potęgują połysk. Jeżeli więc chcesz mieć zawsze piękne włosy, to warto jest korzystać z tego typu produktów. Na pewno zatrzymasz kolor na dłużej! 

Zestawy keratynowe do prostowania włosów

Zabiegi keratynowego prostowania kosztują dosyć sporo! W profesjonalnym sklepie dla fryzjerów śmiało kupisz specjalne zestawy przeznaczone do domowego keratynowego prostowania włosów. Produkty te często nie mają w składzie szkodliwego formaldehydu dzięki czemu są bezpieczne. Dodatkowo warto wspomnieć, że kosmetyki do ekspresowego prostowania włosów całkowicie eliminują efekt puszenia się włosów! 

Profesjonalne serum do włosów

Zapewne nie zdajesz sobie sprawy, ale porządne serum do włosów może zdziałać cuda nawet z największymi uszkodzeniami włosów. W sklepach fryzjersko-kosmetycznych masz możliwość zakupu serum do włosów pod różnymi postaciami - ampułki, koncentraty, olejki. W związku z tym możesz dobrać odpowiednio wygodne kosmetyki, tak byś mogła je użyć kiedy tylko chcesz. 

Szczotki do włosów - profesjonalne sprzęty

W sklepie fryzjerskim możemy znaleźć przeróżne szczotki, których nie zauważysz w żadnej drogerii. Sklepy specjalizujące się w sprzedaży kosmetyków fryzjerskich często w swojej ofercie posiadają również sprzęty do pracy dla fryzjerów. Termiczne szczotki, szczotki do masowania skóry głowy, a także specjalne grzebienie do włosów przedłużanych - to wszystko znajdziesz w jednym miejscu. 

Sauna do włosów - kolejny sprzęt o którym nie wiedziałaś!

Wiele osób żyje w przekonaniu, że tego typu sprzęty kosztują po kilka tysięcy. Oczywiście jest tak, ale do bardzo wyspecjalizowanych salonów. W sklepach fryzjersko-kosmetycznych znajdziesz wersję sauny do włosów już od około 200 zł. Sauna jest bardzo dobrym sprzętem działającym na łuski Twoich włosów. To za jej przyczyną możesz umożliwić kosmetykom głębokie wniknięcie we włosy. Sauna wraz z odpowiednimi kosmetykami pozwoli osiągnąć Ci błyszczące oraz gładkie włosy! Jak widać, już za niewielkie pieniądze możesz mieć bardzo przydatny sprzęt w domu. 

Wałki do włosów 

Sporo posiadaczek prostych włosów chciałaby mieć od czasu do czasu burzę loków. Efekty uzależniony jest oczywiście w głównej mierze od sprzętu oraz kosmetyków. Dobre wałki do włosów są na wagę złota, a sklep kosmetyczno-fryzjerski z pewnością dostarczy Ci wielkiego wyboru.

Prostownice do włosów - profesjonalny sprzęt w Twoim domu

Każdy wie, że jak chcemy kupić coś porządnego, to warto za to zapłacić nieco więcej! Wiele z nas chce jak najmniej szkodzić własnym włosom. Zakup bezpiecznej, i dobrej prostownicy to inwestycja na kilka lat! Gwarantujemy, że wiele prostownic do włosów dostępnych w sklepie fryzjerskim, nie znajdziesz w zwykłym sklepie. 

Burza loków z termolokami

Sprytne urządzenie dające bardzo zadowalające efekty! Szybkie nagrzewanie pozwala ułożyć fryzurę w bardzo krótkim czasie. Termoloki nakładają się łatwo, jednak warto wiedzieć, że nie należy trzymać ich długo na głowie. Duża ilość kobiet korzystała niegdyś z bardzo wątpliwej jakości termoloków, które to nie dawały pożądanego skrętu. Teraz nie musisz się martwić! Warto byś sprawdziła ten sprzęt w profesjonalnym sklepie fryzjerskim. 


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media