Opinie o Nas5 kosmetyków, które musisz mieć na jesień!
3 wrzesień 2019

Jesień jest bardzo wymagającą porą roku dla włosów oraz skóry. W związku z tym przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie konkretne propozycje, jakie powinny znaleźć się jesienią w Twojej kosmetyczce. Zdecydowanie wspomogą Twoją codzienną pielęgnację! 

Wrzesień to czas, gdzie szczególnie warto zadbać o włosy, a także skórę. Skóra ludzka w okresie jesieni jest bardzo mocno narażona na wysuszenie. Brak słońca przyczynia się do utraty witaminy D, która to potrzebna jest do prawidłowego funkcjonowania. Włosy w tym okresie również potrafią płatać figle, czyli elektryzować się, stawać się matowe oraz wypadać. W związku z tym warto, abyś codziennie suplementowała się witaminą E oraz D, gdyż to właśnie one mają bardzo dobry wpływ na wygląd naszej skóry. 

Jakie kosmetyki warto stosować jesienią? 

Poniżej znajdziesz listę pięciu najbardziej istotnych kosmetyków, które musisz mieć jesienią! 

  • Krem do rąk 

Nie ma wątpliwości, że krem do rąk może towarzyszyć Ci przez cały dzień. Warto mieć go zawsze pod ręką. Mimo, że jesteś zabiegana, ciągle czegoś dotykasz, dlatego świetną opcją będzie dla Ciebie krem szybko wchłanialny. Na noc stosuj kremy tłuste - pozwolą na odpowiednie nawilżenie dłoni. 

  • Krem do twarzy 

Skoro powyżej uwzględniliśmy pielęgnację dłoni, to nie możemy nie wspomnieć o pielęgnacji twarzy. Warto używać kremów na dzień oraz na noc. Aby skóra zawsze wyglądała pięknie polecamy przed wyjściem kremować twarz. Samo użycie podkładu nie wystarczy, a dodatkowo może wysuszyć Twoją skórę co przełoży się na szybsze powstawanie zmarszczek. 

  • Balsam do ciała

Nie możemy zapomnieć, że kosmetyki na jesień to nie tylko kremy do rąk czy twarzy. Nasze całe ciało potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Jesienna kosmetyczka zdecydowanie powinna być uzupełniona o jesienny nawilżający balsam do ciała. W wielu sklepach internetowych w tym też u nas na beautysupply.pl znajdziesz balsamy nawilżające, które dodatkowo wzbogacone są o dobre składniki odżywcze oraz witaminy. Zwróć szczególną uwagę również na naturalne wyciągi z kokosa oraz olejki arganowe. 

  • Szampony do włosów

Jesień jest okresem, w którym nasze włosy często i mocno się elektryzują. Warto więc skorzystać z szamponów, które lekko obciążają włosy. Co prawda wielu fryzjerów odradza stosowanie tego typu szamponów ponieważ zawierają silikony, jednak jesienią to może być strzał w dziesiątkę i Twoje włosy Ci podziękują. 

  • Odżywka do włosów

Intensywne wypadanie, to chyba jeden z najczęstszych problemów z jakim borykamy się jesienią, a także zimą. Oczywiście w sklepach dostępne są kuracje przeciw wypadaniu włosów, które polecamy przetestować. Przy okazji warto także sprawdzić naturalne olejki i stosować je co najmniej raz w tygodniu. Poza odżywką warto przetestować nowe spraye do włosów o odżywczej lekkiej formule.


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media