Opinie o NasWybór odpowiedniej pomady lub pasty do włosów
2 sierpień 2019

Jak stworzyć idealną męską fryzurę? Takie pytanie zadawał sobie nie jeden nasz klient, próbując ułożyć swoje włosy. Mimo wszystko tylko nielicznym się to udaje. Dlaczego? A to dlatego, że używają odpowiednich kosmetyków do włosów męskich takich jak pomady oraz pasty. 

Pomada czy pasta do włosów - co jest lepsze?

Nie można mówić, że istnieje najlepszy produkt do włosów męskich. Rynek profesjonalnych kosmetyków do układania włosów szybko się powiększa i daje wiele możliwości. Nie trzeba bazować tylko na produktach dostępnych w sieciach drogeryjnych. Oczywiście produkty są łatwiej dostępniejsze, ale cechują się one nieco gorszą jakością. Mimo wszystko zachęcamy do zakupów przez internet. Wówczas mamy o wiele szerszy asortyment i wybór odpowiednich kosmetyków do swoich włosów. 

Jak wybrać pomadę lub pastę do włosów

Jaką pomadę lub pastę do włosów wybrać?

Kosmetyki do włosów różnią się. Nie inaczej jest w przypadku past oraz pomad, które różnią się ze względu na skład oraz konsystencję. Poszukując najlepszej pomady czy pasty w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na długość włosów. Wiele produktów tego typu ma określoną siłę utrwalenia czyli hold. Oczywiście przy krótkich włosach nie potrzeba nam super silnego utrwalenia, mimo wszystko przy dłuższych jak najbardziej. Inną sprawą jest wykończenie. W takim przypadku możemy liczyć na efekt matowy bądź połysk. Oraz ich różne warianty (od lekkiego po silny). Dodatkowo do past oraz pomad można dokupić prestyler. To nazwa kosmetyku stosowanego do układania włosów, gdy te są jeszcze mokre. Można śmiało stwierdzić, że jest to baza lub inaczej podkład pod resztę produktów. Głównym zadaniem prestylerów jest ochrona włosów przed gorącym powietrzem z suszarek, a przy okazji dodanie włosom objętości, a także delikatności. 

Pasty są idealne do włosów krótkich

pielęgnacja krótkich włosów męskich

Krótka fryzura to taka, której długość włosa to około 4-5 cm. Oczywiście każdy ma własny gust, jednak naszym zdaniem najlepszym kosmetykiem są pasty do włosów. Inaczej sprawa przedstawia się w przypadku włosów średniej długości. Do tego typu włosów przydadzą się produkty z mocniejszym chwytem. Niektórzy mogą również skorzystać z pudrów. Mają one zadanie zwiększyć objętość włosów, dzięki czemu pozwolą lepiej ułożyć fryzurę. 

Kosmetyki do długich włosów męskich. 

Do takich włosów rekomendujemy pomady oraz pasty posiadające najmocniejszy chwyt. Każdy ma inny gust, w związku z tym rynek kosmetyków do włosów męskich rośnie. Dlatego mamy pewność, że każdy znajdzie odpowiednią pomadę czy też pastę dla siebie! 


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media