Opinie o Nas Pielęgnacja ciała latem - o Tym nie możesz zapomnieć!
22 lipiec 2019

Lato jest okresem, podczas którego nasza skóra narażona jest na wiele negatywnych czynników zewnętrznych. Zwłaszcza na promienie słońca. Zbyt mocne działanie promieni może spowodować niemałe krzywdy - np. oparzenia słoneczne. 

Wakacje są czasem, gdy najchętniej zażywny kąpieli słonecznych, jednakże nasza skóra łuszczy się i bardzo szybko staje się wysuszona. Oczywiście zawsze chcemy prezentować się jak najlepiej. Co więc zrobić, aby zawsze wyglądać oszałamiająco i pięknie? Oto kilka wskazówek, jak dbać o ciało

Codzienna pielęgnacja ciała w okresie letnim

Według nas warto zachować umiar! Kolejną ważną kwestią jest zastosowanie odpowiednich kremów z filtrami UV. Na rynku kosmetycznym jak i w naszym sklepie znajdziesz kremy, emulsje, balsamy oraz mleczka. Nie ma wątpliwości - każdy znajdzie coś dla siebie. Zwracajcie uwagę na opakowanie produktów. Powinny na nich znajdować się wskaźniki SPF - (sun protect factor). Im wyższy wskaźnik tym lepsza ochrona. Wszelkie preparaty posiadające filtr UV powinny być używane, nie tylko wyjeżdżając na wakacje, ale w zawsze wtedy, gdy wychodzimy na słońce. 

Pielęgnacja skóry latem - o czym warto pamiętać?

Słońce nie gwarantuje nam wyłącznie ładnej opalenizny, ale także wysusza skórę, dlatego do codziennej pielęgnacji warto włączyć balsam bądź mleczko nawilżające - w końcu nawilżenie jest również bardzo istotne. To właśnie za jego przyczyną nasza skóra jest gładka oraz promienna. Dlatego warto o nią dbać w należyty sposób. 

Co jeszcze warto stosować do codziennej pielęgnacji w trakcie upałów?

Podczas upałów ciało poci mocno się poci, w związku z tym trzeba pamiętać o porządnym antyperspirancie. W końcu zawsze należy dbać o swoją higienę, przy okazji gwarantując sobie komfort oraz odrobinę świeżości. 

Oczywiście produktów do pielęgnacji w okresie letnim jest wiele więcej, jednak według nas powyższe są najważniejsze. Mimo wszystko, zdrowa skóra to nie tylko i wyłącznie kosmetyki - to również dieta i dbanie o nawodnienie.  

A co według was jest ważne przy letniej pielęgnacji? 


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media