Opinie o NasJak znaleźć dobrego fryzjera?
#

Darmowa dostawa od 300 zł

#

Realizacja 24H

#

14 Dni na zwrot

5 lipiec 2019

Dobry fryzjer potrafi zadbać o włosy nadając im odpowiedni kształt. Stylizacja nie zajmuje nam dużo czasu, a odpowiednio dobrana fryzura zdecydowanie podkreśli nie tylko piękno naszych włosów, ale również skoryguje kształt twarzy oraz dopasuje się do naszej sylwetki. Zostaje odpowiedzieć tylko na pytanie - jak znaleźć dobrego fryzjera, który pomoże uzyskać nam najlepszy efekt.

✅Po pierwsze szukaj rekomendacji


Dobra rekomendacja nie jest zła. Warto sprawdzić jaki zabieg miała polecająca osoba u danego fryzjera. W końcu możesz poszukiwać kogoś kompetentnego do ścięcia, a polecą Ci mistrza od zmiany koloru. Wielu fryzjerów jest wszechstronna, jednak znajdą się specjaliści od konkretów (upięć, cięć, zmiany kolorów). Inną sprawą jest typ włosów jaki masz na głowie. Włosy kręcone ścina się zupełnie w inny sposób niż proste. I ostatnie o czym musisz pamiętać to oczekiwania. Każdy z nas jest inny i czego innego oczekuje od fryzjera: dla jednej osoby idealny fryzjer to słuchający fryzjer. Ten typ fryzjera pomoże osiągnąć nam fryzurę jaką chcemy. Są też tacy, co czekają aż fryzjer zaproponuje im najlepsze rozwiązanie i wówczas aktywnie współpracują na fotelu fryzjerskim.

✅Po drugie przyjrzyj się fryzjerowi


A przede wszystkim jego fryzurze. Nigdy nie zaufałabym komuś kto nie radzi sobie z własnymi włosami. Fryzjer też powinien mieć dobrze zrobione włosy. Wiadomo, nie należy nikogo oceniać po okładce, jednak w tym zawodzie fryzura fryzjera również może dużo powiedzieć na temat jego wiedzy.

✅Po trzecie obejrzyj salon


Nie musisz wykonywać testów białej rękawiczki. Czystość w salonie to podstawa! Warto zwrócić uwagę na kosmetyki jakie są używane w zakładzie. Dobry fryzjer powinien posiadać profesjonalne kosmetyki do włosów, oraz sprzęt: maszynkę do włosów, nożyczki. Na pierwszy rzut oka będziesz widziała, jak odmierzane są farby do włosów. Mało kto wykonuje też czynności typowo "na oko", dlatego warto jednak mieć i takie rzeczy na uwadze.

✅Po czwarte naucz się rozmawiać z fryzjerem


Komunikacja to podstawa. Jeżeli fryzjer nie zrozumie naszego tłumaczenia, może dojść do źle wykonanej usługi. Jednak pamiętaj, że wszyscy są ludźmi, dlatego na spokojnie wytłumacz jaki efekt chcesz osiągnąć oraz zaprezentuj przykładowe zdjęcie danej fryzury. Wówczas nie powinnaś być rozczarowana.


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media