Opinie o Nas Trzy typy fryzur męskich, które musisz znać!
15 luty 2019

Zacznijmy od tego, że najważniejszą kwestią jest ocena rodzaju włosów i zastanowienia się nad tym, jaką fryzurę nosimy na co dzień. Do każdego typu uczesania przyda nam się przeznaczony do tego produkt.

 

Klasyczne - gładko zaczesane włosy

Z pewnością warto sprawdzić nabłyszczające pomady lub matowe pasty, które zapewnią swobodny look i nie posklejają włosów. Jeśli zaaplikujemy produkt na wilgotne włosy i dopiero przystąpimy do układania fryzury zagwarantujemy sobie jeszcze naturalniejszy efekt. Z takim zadaniem świetnie poradzi sobie pomada Reuzel Matte Clay

Messy hair

fryzury meskie

W przypadku gęstych i ciężkich włosów dobrze jest użyć bazy, na której będzie opierała się fryzura. Taką bazą może być spray, który usztywni włosy i zagwarantuje, że uczesanie będzie trzymać się cały dzień. Wystarczy spryskać wilgotne włosy i wysuszyć. Do wykończenia należy użyć produktu, który nada fryzurze odpowiedni kształt. Jeśli masz cienkie włosy i nie przepadasz za pomadami, możesz zastąpić je pudrem. Ten niepozorny kosmetyk potrafi utrzymać włosy w ryzach nawet cały dzień.  

 

Pompadour

pomada do włosów

Tutaj potrzebujemy toniku lub sprayu, szczotki do modelowania i pomady. Przepis na taką fryzurę jest dość prosty. Po umyciu włosów nałóż tonik lub inny utrwalający kosmetyk i wymodeluj pasma znad czoła zaczesując do tyłu, lekko przy tym je podnosząc. Na koniec wystarczy pomada, która nada fryzurze charakter i sprawi, że włosy będą wyglądały dobrze cały dzień.

 

Zanim zdecydujesz się na zakup konkretnej pasty lub pomady, sprawdź do jakich fryzur jest przeznaczona. Bardzo przydatne są także akcesoria, które mogą być kluczowe w stworzeniu konkretnego uczesania. Masz pytania lub sprawdzone tipy, którymi chcesz się podzielić? Napisz je w komentarzu na Facebooku.

 


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media