Opinie o Nas 3 powody, dla których zapragniesz mieć falownicę do włosów
22 wrzesień 2022

baner-falownice-do-wlosow-beautysupply

Falownica do włosów, to urządzenie, które umożliwia uzyskanie loki o różnych kształtach i fakturze. Można ją także wykorzystać, aby nadać fryzurze objętości.

Czym jest falownica do włosów?

Falownica do włosów jest urządzeniem, które służy do stylizacji i pielęgnacji włosów. Jest to urządzenie, które daje możliwość uzyskania różnych fryzur poprzez zmianę kształtu i grubości fal. Falownica do włosów jest urządzeniem, które służy do stylizacji i pielęgnacji włosów. Jest to urządzenie, które daje możliwość uzyskania różnych fryzur poprzez zmianę kształtu i grubości fal. Falownica do włosów jest bardzo przydatna. Pozwala na uzyskanie dowolnej fryzury bez konieczności użycia innych narzędzi. Dostarcza ciepło niezbędne do wykonania tych zabiegów, a także suszy włosy. 

Dlaczego warto używać falownicy do włosów?

Falownicę do włosów warto kupić, ponieważ zapewnia ona ciepło niezbędne do wykonania zabiegów fryzjerskich. Falownica do włosów jest także bardzo poręczna i łatwa w użyciu. Urządzenie to łatwo się obsługuje. Można je zabrać ze sobą w podróż. Co więcej, jest to bardzo uniwersalny produkt. Idealna do modelowania włosów o różnej strukturze i długości.  Falownica do włosów może być używana zarówno do prostowania, jak i kręcenia włosów. Dzięki temu, że urządzenie to posiada różne końcówki, można dopasować je do swoich potrzeb.

Falownica do włosów jest więc bardzo praktycznym narzędziem, które każda kobieta powinna mieć w swojej kosmetyczce. Jest łatwa w użyciu, poręczna i uniwersalna. Można jej używać zarówno do prostowania, jak i kręcenia włosów. Dzięki temu każda z nas może cieszyć się pięknymi, lśniącymi i zadbanymi włosami.

3-powody-dla-ktorych-chcesz-miec-falownice-do-wlosow

1. Falownicą łatwiej wystylizujesz włosy niż lokówką

Falownica jest łatwiejsza w użyciu niż lokówka. Ma więcej funkcji i można jej używać do prostowania i kręcenia włosów. Lokówka jest bardziej ograniczona i służy tylko do kręcenia włosów. Od lokówki różni się tym, że zamiast jednej końcówki są aż trzy płytki lub wałki. Wbrew pozorom to dość duże urządzenie jest bardzo wygodne. Sprawdza się zwłaszcza na długich włosach, ale można ją też z powodzeniem stosować na krótszych końcówkach.

2. Falownicą wykonasz naprawdę wiele różnych fryzur

Falownica to produkt wielofunkcyjny. Nie jest aż tak wielofunkcyjny, jak prostownica z zaokrągloną obudową, ale można wykonać nią wiele fryzur. Za pomocą falownicy można wykonać prosty bob, klasyczną fryzurę z lokami, koki i upięcia. 

Używając falownicy uzyskasz piękne, syrenie fale idealne na co dzień.
Możesz delikatnie pofalować delikatnie włosy.
Z falowanych włosów można wykonać luźne upięcie, nad karkiem.
Dodaj spinki, wsuwki, apaszki – podkręć swój styl.
Za pomocą falownicy możesz wywinąć włosy tylko przy buzi.

3. Z falownicą wystylizujesz fryzurę w kilka minut

Sprzęt, jakim jest falownica pozwoli szybko pofalować włosy. Najczęściej stosuje się ją do uczesania włosów krótkich. Wbrew pozorom, można nią także ułożyć fryzurę na długich włosach – choć będzie to trudniejsze. Najważniejsze to odpowiednio dobrać rozmiar nasady urządzenia oraz umieć się nim posługiwać.

Falownica ma kilka zalet. Po pierwsze, szybkość – dzięki temu sprzętowi uda Ci się ułożyć fryzurę w kilka minut. Po drugie, łatwość obsługi – po kilku próbach szybko się nauczysz. I wreszcie, uniwersalność. – za pomocą falownicy można ułożyć fryzurę na każdą okazję. 

Jak bezpiecznie używać falownicy do włosów?

Używając falownicy do włosów, należy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Po pierwsze, konieczne jest używanie odpowiedniej końcówki. Do kręcenia włosów przy buzi używa się końcówki z małym korkiem. Druga ważna rzecz to temperatura. Nie należy ustawiać urządzenia na maksymalną temperaturę. Może to uszkodzić włosy. Trzeba także pamiętać o tym, aby nie przesuwać urządzenia po skórze głowy zbyt szybko. Może to powodować oparzenia.

Polecane falownice do włosów

Babyliss PRO falownica 3D WAVER BAB2369TTE

Profesjonalna falownica 3D firmy BaByliss Pro. Z nią wykreujesz niezwykłe fryzury. Urządzenie bardzo szybko się nagrzewa. Sprzęt o tytanowo-turmalinowej powłoce. Tytanowe płytki sprawiają, że temperatura równomiernie rozprowadza się na elementach grzewczych. Włosy nie elektryzują się, ponieważ sprzęt posiada wbudowany generator jonów ujemnych. 

Babyliss PRO Falownica TOURMALINE TRIPLE WAVER BAB2269TTE

Profesjonalna falownica do włosów BaByliss PRO. Wyposażona została w trzy rurki grzejne. Ma turmalinowo-tytanowe płytki. Falownica ma wbudowaną blokadę eliminującą ryzyko samoczynnego otwarcia się płytek. Wyposażona jest w 5-stopniową skalę regulacji temperatur. 

Babyliss PRO falownica HI-DEF Waver BAB2469TTE

Profesjonalna falownica 3D firmy BaByliss Pro. Urządzenie bardzo szybko się nagrzewa. Dzięki powłoce tytanowo-turmalinowej, temperatura jest równomiernie rozprowadzana na elementach grzewczych, co zapewnia jeszcze lepszy rezultat. Falownica posiada wbudowany generator jonów ujemnych, co w efekcie sprawia, że włosy nie elektryzują się, pozostają błyszczące i zdrowe.


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media