Opinie o Nas Kuracja Olaplex - kosmetyki na zniszczone włosy w BeautySupply!
20 czerwiec 2022

Prawdziwy ratunek dla naprawdę zniszczonych włosów, czyli OLAPLEX wreszcie dostępny w naszym sklepie! Rewolucyjny i niepowtarzalny system rekonstrukcji zniszczonego włosa. Pielęgnacja Olaplex przywróci Twoim włosom ich zdrową formę i piękny blask.

olaplex-kuracja-na-zniszczone-wlosy

Czym jest kuracja OLAPLEX?

OLAPLEX to system składający się z 9 produktów, których użycie razem zapewnia zdrowe i lśniące włosy. System na zniszczone włosy. Technologia opracowana została z użyciem składnika aktywnego, który działa na poziomie molekularnym. Skutecznie i dokładnie wykrywa zniszczone włosy. Wyjątkowa technologia, która odbudowuje mostki dwusiarczkowe wewnątrz włosa zniszczone podczas zabiegów chemicznych. 

Jak działa kuracja OLAPLEX?

Składnik aktywny, który działa na poziomie molekularnym odnajduje zniszczenie wewnątrz włosa i może je dokładnie naprawić. Składnik zawarty w OLAPLEX-ie to DIMALEINIAN BIS AMINOPROPOLU DIGLIKOLU, czyli pojedyncza cząsteczka wolna od silikonów i olejów. Skutecznie wiąże zerwane mostki dwusiarczkowe w strukturze włosa. Radykalnie poprawia stan włosa oraz je wzmacnia. Efekty widoczne są od razu!

Kto może stosować kurację OLAPLEX?

Kurację do włosów OLAPLEX może stosować każdy. Pielęgnacja szczególnie polecana jest osobom, które często poddają swoje włosy zabiegom chemicznym. Jest to idealne rozwiązanie dla osób posiadających bardzo zniszczone włosy.  Kuracje do włosów OLAPLEX można też stosować przy włosach cienkich i łamliwych. Kuracja systemem OLAPLEX to  znakomite rozwiązanie dla osób posiadających kręcone włosy. Dodaje ona sprężystości włosów, definicji, a nawet wydobywa bardziej wyrazisty skręt. Jednocześnie dodaje blasku i niweluje puszenie się włosów.

kuracja-na-zniszczone-wlosy-olaplex

Jakie są produkty zawarte w kuracji OLAPLEX?

Zabieg OLAPLEX dzieli się na dwa produkty: do użytku w salonie fryzjerskim oraz do pielęgnacji włosów w domu.

W salonie fryzjerskim jest wykonywana podstawowa kuracja. Zabieg wykonywany jest podczas koloryzacji i rozjaśniania włosów. Ten zabieg robi się po to, by ochronić włosy przed szkodliwym działaniem substancji chemicznych. Kuracja domowa składa się z produktów pielęgnacyjnych pomagających w odbudowie zniszczonych włosów.


Kuracja Olaplex w salonie fryzjerskim

 • Olaplex No. 1 - od niego rozpoczyna fryzjer proces rekonstrukcji. Dodaje się go do mieszanki koloryzującej lub rozjaśniacza.
 • Olaplex No. 2 - kontynuacja odbudowy włosa. Stosowany po każdej koloryzacji, ale także podczas wykonywania innych usług w salonie fryzjerskim lub podczas strzyżenia.


Kuracja Olaplex w domu

 • Olaplex No. 0 Intense Bond Builder Global - intensywna kuracja wzmacniająca włos. Odbudowuje wiązania, wzmacnia i chroni ich strukturę. 
 • Olaplex No. 3 Hair Perfector Global - skoncentrowana kuracja w balsamie. Kondycjonuje włosy po zabiegach chemicznych.
 • Olaplex No. 4 Bond Maintenance Global - delikatnie oczyszczający szampon, który zawiera bogactwo naturalnych wyciągów. Nawilża, wygładza i wzmacnia włosy.
 • Olaplex No. 4P Purple Global - delikatnie oczyszczający szampon do włosów. Zawiera fioletowy pigment, który neutralizuje niechciane żółte odcienie.
 • Olaplex No. 5 Bond Maintenance Global - odżywka odbudowująca wewnętrzną strukturę włosów. Zawiera naturalne olejki i ekstrakty odbudowujące i wzmacniające strukturę włosa oraz bogactwo składników nawilżających.
 • Olaplex No. 6 Bond Smoother Global Airless - wygładzający krem stylizujący. Wzmacnia, nawilża i wygładza redukując puszenie. Efekt redukcji puszenia utrzymuje się nawet do 72 godzin.
 • Olaplex No. 7 Bond Oil Global - posiada właściwości wzmacniające, wygładzające i nawilżające. Nie obciąża włosów i nie pozostawia tłustego filmu.
 • Olaplex No. 8 Bond Repair Moisture Global - regenerująca maska do włosów 4w1. Dodaje blasku i ułatwia stylizację, jednocześnie zapewniając dużą dozę nawilżenia suchym włosom. 
 • Olaplex No. 9 Bond Protector Nourishing Hair Serum - odżywcze serum do włosów.  Produkt chroni przed wolnymi rodnikami i wysoką temperaturą.


Jak długo utrzymuje się efekt OLAPLEX?

Efekty po kuracji można zauważyć od razu, ale tak naprawdę najlepiej odczekać około 12 godzin. Olaplex głęboko wnika w strukturę włosa i potrzebuje trochę czasu na działanie. Efekt OLAPLEX jest długotrwały. Efekty mogą być nieco spowolnione Czynników jest kilka:

 • stan włosów
 • wielkość uszkodzeń
 • kondycja pasm
 • pielęgnacja stosowana po kuracji Olaplex

Bardzo zniszczone włosy mogą potrzebować częstego powtarzania kuracji do włosów. Po pierwszym zabiegu efekt może być nieco słabszy. 


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media