Opinie o Nas Trendy koloryzacyjne na lato 2022!
13 czerwiec 2022

Już prawie lato, a to oznacza nowe, wakacyjne trendy w koloryzacji! Przygotuj się zatem na rozjaśnianie ciemnych włosów, na przeróżne miedziane odcienie, jasne brązy czy złote blondy. Zaopatrz swój salon fryzjerski we wszystkie potrzebne odcienie i daj swoim klientom to, czego potrzebują!

Miedziane odcienie

Wiemy, że czerwienie bywają trudne, ale za to jak efektowne! Dlatego lepiej nie szaleć z czerwienią w domu, tylko udać się do profesjonalnego fryzjera. Fryzjer pomoże Ci uzyskać miedziane pasemka, które pokochasz.

miedziane-wlosy
Źródło: byrdie.com

Brązy o ciepłym odcieniu miedzi

Kolejnymi trendami koloryzacyjnymi na lato są brązy w ciepłych odcieniach miedzi. Kolor ten jest kolorem pełnym bogactwa i obfitości. Co więcej, ten bogaty brązowy kolor pasuje do niemal każdego koloru skóry. Piękny kolor włosów w duecie z grzywką inspirowana stylem Bardot - i tada, jesteś chodzącym synonimem hot girl summer!

ciepłe-odcienie-miedzy

Źródło: hairstylecamp.com

Truskawkowy blond

Truskawkowy blond od lat nie wychodzi z mody i z każdym rokiem jest coraz chętniej wybierany. Decydują się na niego osoby, które nie tylko chcą “delikatnie zaczerwienić włosy”, ale także te potrzebujące delikatnej zmiany. Truskawkowy blond to kolor idealny na lato: delikatny, subtelny. A w połączeniu z lekkimi falami tworzy naprawdę prostą, ale jakże zachwycającą fryzurę.

truskawkowy-blond

Źródło: therighthairstyles.com

Ciepły, złoty blond

Globalne ocieplenie może zabrać nam nieco ciepłych dni, dlatego w letnich trendach znalazły się ciepłe odcienie blondu. Ciepłe, złociste blondy to kolejna powracająca na liście życzeń klientów pozycja. Idealna dla tych, którzy cenią sobie lekkość fryzury.

ciepły-złoty-blond

Źródło: instagram chadkenyon

Platyna

Oficjalnym tematem tegorocznej Met Gali był "Gilded Glamour,", ale dla fryzjerów były to platynowe odcienie. Platyna podbija serca wszystkich od kilku dobrych lat. I lata świetności tego koloru wcale nie gasną, ba - świecą nawet jaśniej! Platyna uwielbiana jest przez wszystkich, a zwłaszcza przez celebrytów z całego świata.

platynowe-wlosy

Źródło: instagram roses_are_rosie

To jak, na który trend na lato się skusisz?

Sprawdź też najlepsze strzyżenie na lato 2022 i stwórz fryzurę idealną!


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media