Opinie o Nas Najlepsze szczotki do włosów - ranking ulubieńców 2021
15 grudzień 2021

szczotka-do-wlosow

  1. Olivia Garden Finger Brush

Szczotki od Olivii Garden, to jedne z najczęściej wybieranych szczotek do włosów. Finger Brush służy do rozczesywania włosów oraz masażu skóry głowy. Dzięki specjalnie wyprofilowanej głowicy, dopasowuje się ona do kształtu głowy, a także pozwala na swobodny przepływ powietrza i szybsze wysychanie włosów podczas suszenia.
  1. Olivia Garden Nano Thermic

Szczotka ta, to profesjonalne narzędzie służące do modelowania włosów. Wyposażona jest w specjalną technikę Nano Thermic, która nadaje szczotce właściwości antybakteryjne, dzięki czemu włosy pozostają zdrowe i pełne naturalnego blasku. Technologia turmalinowa użyta przy tworzeniu szczotki, odpowiada za antystatyczność, dzięki czemu włosy nie puszą się. Idealnie sprawdzi się w stylizacji, bez względu na to, jak długie włosy masz!  1. Babyliss PRO Ceramic Pulse

Babyliss Pro Ceramic Pulse to profesjonalna szczotka ceramiczna do modelowania włosów. Szczotka posiada wyprofilowany uchwyt, pokryty gumową powłoką, dzięki czemu nie ślizga się ona w dłoni. Narzędzie posiada ceramiczną powłokę, która dzięki właściwościom antystatycznym, zapobiega puszeniu się włosów.   1. Szczotka Denman D3

Jeden z ulubieńców wielu fryzjerów na całym świecie! Dzięki ergonomicznie ukształtowanemu chwytowi, daje gwarancję precyzyjnej i swobodnej pracy. Elastyczność oraz specjalny układ kolców, zapewniają doskonałą przyczepność, a podkładka gumowa jest antystatyczna, dzięki czemu zapobiega elektryzowaniu się włosów. 

  1. Tangle Teezer Compact Styler

Tangle Teezer to rewolucyjna szczotka do włosów, która posiada unikatowo zaprojektowaną konfigurację zębów flex, powodujące bezbolesne rozczesywanie włosów. Służy także do masażu głowy. Nie wyrywa ani nie łamie włosów i może być stosowana zarówno na suche, jak i na mokre włosy. Bardzo dobrze sprawdza się przy rozczesywaniu włosów cienkich i delikatnych.

  1. Tangle Teezer Original Thick & Curly Dark

To szczotka przeznaczona specjalnie do włosów grubych i kręconych. Posiada unikalne ząbki flex, które są o 4mm dłuższe od pozostałych szczotek Tangle Teezer. Można nią rozczesywać włosy od nasady aż po same końce. Nadaje włosom połysk, a także umożliwia szybkie rozczesanie zarówno mokrych, jak i suchych włosów, bez ciągnięcia, łamania i elektryzowania włosów. 

  1. Olivia Garden Healthy Hair -P7 

Bambusowa szczotka do włosów, przeznaczona do rozczesywania ich oraz do wykonywania masażu skóry głowy. Dzięki miękkiej, jonizowanej poduszce zawartej w szczotce, włosy mniej się elektryzują, a łuski włosa pozostają domknięte. Zaokrąglone końcówki włókien sprawiają, że jest ona wyjątkowo delikatna dla skóry głowy, dlatego znakomicie sprawdzi się podczas codziennej stylizacji włosów.Jak można zauważyć, w naszym rankingu zdecydowanie króluje Olivia Garden i to nie bez powodu. Zdecydowanie polecamy te szczotki, gdyż są naprawdę świetne! A jeśli dalej nie wiecie jaką szczotkę wybrać, przeczytajcie nasz artykuł o tym jak wybrać odpowiednią szczotkę do włosów i Nowy Rok zacznijcie od małych zmian!


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media