Opinie o Nas Ochrona przed słońcem | BeautySupply.pl

Szampony do włosów ochrona przed słońcem

W miesiącach letnich często pamiętamy, by zabezpieczyć skórę kremem bądź balsamem z filtrem UV, ale kompletnie zapominamy o ochronie włosów. A prawda jest taka, że powinniśmy postawić wtedy na szampony, które zapewnią nam skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV, a w konsekwencji przed nadmiernym przesu...

Szampony do włosów ochrona przed słońcem

W miesiącach letnich często pamiętamy, by zabezpieczyć skórę kremem bądź balsamem z filtrem UV, ale kompletnie zapominamy o ochronie włosów. A prawda jest taka, że powinniśmy postawić wtedy na szampony, które zapewnią nam skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV, a w konsekwencji przed nadmiernym przesuszeniem i niszczeniem struktury włosa.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Jaki szampon chroniący przed słońcem wybrać?

Poszukaj szamponu, który ma skład zapewniający ochronę przed słońcem, np ceramidy czy biosacharydy. Niektóre z nich mają aktywne składniki wypłukujące np. wodę morskę czy chlor. Taki szampon na pewno przyda się na wakacjach. 

Jakie efekty przynosi stosowanie szamponu chroniącego przed słońcem? 

Włosy stają się gładkie, nawilżone i odżywione. Ochrona przed słońcem dodatkowo zabezpiecza kolor i przeciwdziała blaknięciu włosów.


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media