Opinie o Nas Włosy przetłuszczające się | BeautySupply.pl

Szampony do włosów przetłuszczających się 

Włosy przetłuszczające się są pozbawione objętości, płaskie, sklejają się. Robią nieestetyczne wrażenie i często są wstydliwym problemem. Jednak bardzo szybko i skutecznie możesz sobie z nim poradzić stosując odpowiednie szampony przeznaczone do tego typu włosów. Istotne w przypadku włosów przetłuszczaj...

Szampony do włosów przetłuszczających się 

Włosy przetłuszczające się są pozbawione objętości, płaskie, sklejają się. Robią nieestetyczne wrażenie i często są wstydliwym problemem. Jednak bardzo szybko i skutecznie możesz sobie z nim poradzić stosując odpowiednie szampony przeznaczone do tego typu włosów. Istotne w przypadku włosów przetłuszczających się jest oczyszczenie skóry głowy i wyregulowanie pracy gruczołów łojowych. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne szampony do włosów przetłuszczających się takich marek jak:, L'Oreal, Biolage, Lakme, Revlon. 

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Jak działają szampony do włosów przetłuszczających się?

Szampony do włosów przetłuszczających się neutralizują nadmiar sebum oraz redukują jego odkładanie się na włóknie włosa. Nadają włosom lekkości i objętości. Skóra głowy odzyskuje równowagę, pozostaje ukojona a Twoje włosy są dłużej czyste i pełne energii. 


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media