Opinie o Nas Włosy kręcone | BeautySupply.pl

Szampony do włosów kręconych

Kręcone włosy są piękne i robią zawsze ogromne wrażenie, ale jednocześnie są bardzo wymagające jeżeli chodzi o pielęgnację. Włosy kręcone są wysokoporowate, co oznacza w praktyce, że ich łuski mają skłonność do nadmiernego rozchylania się przez co włosy są bardziej podatne na uszkodzenia. Nieprawidłową pielęgnacją ba...

Szampony do włosów kręconych

Kręcone włosy są piękne i robią zawsze ogromne wrażenie, ale jednocześnie są bardzo wymagające jeżeli chodzi o pielęgnację. Włosy kręcone są wysokoporowate, co oznacza w praktyce, że ich łuski mają skłonność do nadmiernego rozchylania się przez co włosy są bardziej podatne na uszkodzenia. Nieprawidłową pielęgnacją bardzo łatwo je zniszczyć czy przesuszyć. Odpowiednio dobrany szampon do włosów kręconych właściwie je nawilży, nada miękkości i lekkości.

Więcej
Wybrana kategoria nie posiada żadnych produktów

Dlaczego warto stosować szampon do włosów kręconych?

Stosowanie szamponu przeznaczonego do włosów kręconych przyniesie wiele korzyści, przede wszystkim nawilży włosy i nada im miękkości. Sprawi, że fryzura stanie się wygładzona, bardziej podatna na stylizowanie, fale i loki będą widocznie podkreślone.

Jak działa szampon do włosów kręconych?

Stosowany regularnie zdyscyplinuje niesforne i grube pasma i sprawi, że włosy będą odżywione a włókna włosów wzmocnione. Dodatkowo:

- przywróci odpowiedni poziom nawilżenia

- podkreśli widoczność fal i loków

- zapobiega puszeniu się

- dodaje naturalnego blasku


2017 © BEAUTYSUPPLY.PL, Realizacja Result Media